"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Халкидики МИНИ ОДМОР 27-Jul 03-Aug 10-Aug 17-Aug 24-Aug
Цена за наем на соба - 7 ноќи
Villa Moustakas - Polihorno Studio 1/3 560 €
499  
 -  560 € 560 €
Studio 1/4  -   -  600 € 600 €
Villa Lemi - Polihorno Studio 1/4  -   -  550 €  - 
App 1/3+1  -   -  600 € 600 €
App 1/5  -   -  630 € 630 €
4 НОЌИ
30.07 - 03.08
Polychrono Beach 3* - Polihorno Standard Triple Room 440 eur 669 €
599 
669 € 669 € 669 €
28-Jul 04-Aug 11-Aug 18-Aug 25-Aug
Maya Bay - Kalithea Double Room  -   -  678 678 678
28-Jul 04-Aug 11-Aug 18-Aug 25-Aug
3 НОЌИ
01.08 - 04.08
Цена по лице  за 7 полупансиони
2 деца до 11,99 години - БЕСПЛАТНО
Coral Blue Beach Gerakini Double Room  -  640 € 640 € 640 € 580 €
Bungalow 510 € -
2 возрасни +
2 деца до 11,99

660
590
660 € 660 € 660 € 600 €
Family Bunk Bed 690
630
690 € 690 € 690 € 630 €
МИНИ ОДМОР 28-Jul 04-Aug 11-Aug 18-Aug 25-Aug
4 НОЌИ
24.07 - 28.07
Цена по лице  за 7 Light All inclusive
Potidea Golden Beach Nea Potidea Standard room 250 eur 499
429
499 € 499 € 499 € 460 €
Остров Тасос МИНИ ОДМОР 26-Jul 02-Aug 09-Aug 16-Aug 23-Aug
5 НОЌИ
28.07 - 02.08
Цена за наем на соба - 7 ноќи
Villa Argiri Studio 1/2 -   -  489 € 489 €
Studio 1/2+1  -   -  489 € 489 €
Studio 1/3  -   -   -   - 
Studio 1/4  -   -   -   - 
App 1/5  -   -   -   - 
Villa Alexandra Stido 1/2  -   -   -   - 
Studio 1/3 549 €
499  
 -   -  549 €
Villa Liolios Studio 1/4  -   -   -   - 
Villa Afrodite Studio 1/2  499 599 €  -   - 
Studio 1/3  -   -   - 
Villa Olga Studio 1/2+1  -  579
494
579
494
579
494
Studio 1/2+2 599 €
499
599 €  -  599 €
Studios Kouras Studio 1/2  -  569 €  -  569 €
Studio 1/3 589
489
589 €  -  589 €
Barbara Studios Studio 1/2+1 350 eur  -  529 € 529 € 529 €
Dreamcatcher Studios Studio 1/2  -  469 469 469
Studio 1/2+2  -   -   - 
Villa Savvas Studio 1/2  -   -  469  - 
* Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност
* Сите дадени цени се без превоз, можност за доплата за превоз за секоја од десинациите
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.