"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Патници 2
Возрасен/и
Дете
Години на прво дете
0 - 16 Ages
-
+
Години на второ дете
0 - 16 Ages
-
+
Години на трето дете
0 - 16 Ages
-
+
Години на четврто дете
0 - 16 Ages
-
+
Во ред
Додај соба
Патници 2
Возрасен/и
Дете
Години на прво дете
0 - 16 Ages
-
+
Години на второ дете
0 - 16 Ages
-
+
Години на трето дете
0 - 16 Ages
-
+
Години на четврто дете
0 - 16 Ages
-
+
Во ред
Патници 2
Возрасен/и
Дете
Години на прво дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Во ред

Хургада Лето 2024Нема ништо поубаво од помислата дека летото набрзо започнува.
Ако се одлучите да патувате во Африка, тогаш Египет.
Египет, Ви нуди многу можности за комплетен одмор. Одморите во Хургада стануваат сè попопуларни кај туристите.
Тие се вистински рај за оние кои сонуваат за лето во текот на целата година.
Времето во Хургада овозможува уште кон крајот на февруари да се оди на плажа.
Одмаралиштето, кое некогаш било рибарско село, е меѓу најдобрите дестинации за луѓе од целиот свет.

Поминете си го својот одмот  во  Хургада со 8 полни дена и 7 ноќевања  на all Inclusive или ultra all inclusive пакети.

Можете да изберете од мноштво на  хотели, кој  АтлантиС ги одбра за вас како најдобра комбинација на цена и квалитет. За време на Вашиот одмор во египетското одморалиште, можете да ја разбиете монотоноста со многу пријатни дневни патувања. Некои нудат нуркање во неверојатните води на Црвеното Море, а други јавање на камила во Сахара.

Прекрасните хотелите ќе се потрудат одморот да ви биде совршен.
Собите се пространи со прекрасен поглед на Црвеното Море, кујна - интернационална, и опции за забава - разновидни.

Секако, ако сакате да дознаете повеќе за историјата на оваа древна цивилизација, не двоумете се да се одлучите за екскурзиите што нашиот партнер ги организира за Вас. 


Хургада Лето 2024
Програма за Патување
Секоја Среда од 22.05.2024 до 11.09.2024
8 Полни Дена / 7 Ноќевања

ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ | 8 дена – 7 ноќевања  


             
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Room - All Inclusive
CLUB ROOM WITHOUT BALCONY - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Pool Or Lagoon View Room - All Inclusive
Standard Chalet Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Garden Bungalow Room (Adult Only) - Soft All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Classic Mountain / Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
SUPERIOR ROOM GARDEN / POOL VIEW - Half Board
Superior Garden View - All Inclusive
PREMIUM ROOM GARDEN VIEW (SECOND LINE) - All Inclusive
Superior Pool Or Side Sea View Room - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Standard Side Sea View Room - All Inclusive
SUPERIOR GARDEN VIEW - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
GARDEN VIEW ROOM - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Back View Room - All Inclusive
Classic Garden View Room - All Inclusive
Promo room - Royal All Inclusive
Superior Garden View or Pool View Room - Ultra All Inclusive
Deluxe Room Back/Resort View - All Inclusive
Bungalow Garden View - All Inclusive
STANDARD GARDEN/POOL VIEW - All Inclusive
Promo room - Royal All Inclusive
Superior Pool View Room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Superior Garden View - Ultra All Inclusive
Promo room - Royal All Inclusive
Standard Garden View - Ultra All Inclusive
Superior Garden or Pool View Room - All Inclusive
STANDARD GARDEN/POOL VIEW - All Inclusive
Standard garden / Aqua Room - All Inclusive
MAIN BUILDING SUPERIOR GARDEN VIEW - All Inclusive
STANDARD GARDEN/POOL VIEW - All Inclusive
STANDARD DESERT GARDEN VIEW - Bed and Breakfast
Superior Side Sea View Room - All Inclusive
SUITE GARDEN VIEW - Ultra All Inclusive
Junior Jacuzzi Suite Garden View - POSH CLUB
DELUXE ROOM GARDEN VIEW - All Inclusive
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.