Villa Decavile Greece Sithonia Gerakini
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

Villa Decavile Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Дополнителни информации
Aпарт-вила Декавил се наоѓа на влезот во Геракини, оддалечен е околу 30 метри од најубавиот дел на песочната плажа. Апарт хотелот се состои од  двокреветни, 1/2+1 со фотеља на расклопување (погодна за деца до 11,99год) 1/2+1 со кревет на извлекување (големина за возрасен)  и четворокреветно студио (на приземје) , останатите соби се лоцирани на приземје, први и втори кат, дел од нив гледаат странично на море. Исто така една двокреветна соба има можност за сместување на лице со посебни потреби, т.е има механизам за влез во соба преку тераса, доколку користи количка за движење. Собите се опремени со квалитетен мебел и новоизградени, комплетно опремени кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима која се доплаќа во објектот (4 евра на ден) и интернет вклучен во цената. Во склоп на вилата има мал ресоран, каде се служи кафе и пијалоци, наутро може да се подготви појадок по пристапни цени (ладен и топол појадок)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

Сликите кои се објавени на нашата веб-страница  се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени.

во цената не е вклучена туристичка такса од 1,5еур на ден, се плаќа во објектот на рецепција

Превоз

 

Во цената не е вклучена туристичка такса од 1,5еур на ден, се плаќа во објектот на рецепција

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ситонија – Геракини (секоја Сабота)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Геракини чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја Сабота)


·         -Скопје (Дрводекор) – 50еур по лице

·         -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 65еур по лице

·         -Струмица – трансфер до Смоквица – 70 еур по лице

·         -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) - 50еур по лице

·         -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –50еур по лице

·         -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 50еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ситонија:

·         Битола -(Автобуска станица Транскоп – на перон) – 50еур по лице

·         Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –50еур по лице

·         Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –60еур по лице

·         Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 70еур

·         Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 60еур по лице

·         Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 60еур по лице

·         Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена

·         Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

 

Координати 40.27074260478382, 23.44301272883603

Villa Decavile Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.