Vila Sithonia Greece Sithonia Metamorfosi
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

Vila Sithonia Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Online Reservation
Термини                          1/2       1/3    1/4
26.05.2024 - 02.06.2024        170е      180е   200е
02.06.2024 - 09.06.2024        220е      250е   270е
09.06.2024 - 16.06.2024        280е      310е   340е
16.06.2024 - 23.06.2024        330е      360е   390е
23.06.2024 - 30.06.2024        370е      400е   430е
30.06.2024 - 07.07.2024        420е      450е   500е
07.07.2024 - 14.07.2024        470е      500е   560е
14.07.2024 - 21.07.2024        470е      500е   560е
21.07.2024 - 28.07.2024        470е      500е   560е
28.07.2024 - 04.08.2024        470е      500е   560е
04.08.2024 - 11.08.2024        470е      500е   560е
11.08.2024 -18.08.2024        470е      500е   560е
18.08.2024 - 25.08.2024        470e      500е   560е
25.08.2024 -01.09.2024        430е      460е   510е
01.09.2024 - 08.09.2024        370е      400е   450е
08.09.2024 - 15.09.2024        300е      320е   380е
15.09.2024 - 22.09.2024        250е      260е   300е
22.09.2024 - 29.09.2024        200е      210е    240е

Што е вклучено во цената
-7 ноќевања во Вила Ситонија
-Користење на клима

Што не е вклучено во цената
-Доплата за туристичка такса 0.5 центи од ноќ од апартман (Се плаќа во вилата)
-Превоз за возрасен повратен билет 50 еур / 40 еур во еден правец
-Превоз за дете до 11.99год. повратен билет 40Еур / 30 еур во еден правец
-Дете до 2 год. (без седиште)-бесплатно
-Патничко осигурување

Важно

-Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот.
-Доплата за туристичка такса 0.5 еур по апартман на ден и се плаќа во вилата.
-Цените се изразени во евра, а уплата се врши исклучиво во денарска противвредност (1еур=62мкд).
-Во апартманите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети.
-Над дозволениот број, може на дополнително барање, да се смести максимум едно дете до 5.99год.
-Кога се цените ПРОМО за уплата на два последователни термини, се рачунат две промо цени.
-За споен термин по редовните цени, на вториот термин се добива 10% попуст
-Попустите Не се комбинираат.
-Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra First или Last minute понуда, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот.
-Патничко осигурување е задолжително и не е вклучено во цена.
-Сместување во собите е по 14.00час.-локално време, а напуштање на истите е во 09.00час.
-По завршување на летувањето, должни сте да го оставите апартманот во чиста состојба.
-Доколку е за време на престојот, истата се надоместува на лице место кај сопственикот на вилата.
-Во цената е вклучено користење на Wi-Fi (организаторот не гарантира за квалитетот на интернетот).
-Патникот има обврска да ја провери важноста и исправноста на патните исправи, поради кое не може да се направи промена на термин.
-За време на патувањето ќе бидат запазени сите протоколи, задолжителна дезинфекција и одржување.
-За ова патување важат општите услови на Т. А Атлантис Струмица


За хотелот:
Метаморфозис е место во северозападниот дел на Ситонија, целосно опкружено со густа шума, но добро организирано и уредено кадешто има многу ресторанчиња, кафичи, таверни и маркети. Идеално место за семеен одмор.
Вила Ситонија

Вила Ситониа се наоѓа на 100м од плажа. Вилата располага со студиа за 2,3 и 4 лица. ((1/2, 1/3 и 1/4). Сите студиа се опремени со мини кујна којашто е опремена со прибор за подготовка на храна, тоалет, клима и Wi-Fi и се наоѓаат на 1 спрат.
Двокреветните студиа имаат еден брачен кревет, трокреветните еден брачен и еден единечен кревет, четирикреветните студиа имаат еден брачен кревет и два кревети на спрат.

Vila Sithonia Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.