VILA KOPAONIK Serbia Kopaonik
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

VILA KOPAONIK Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Дополнителни информации

Vila Kopaonik – Kopaonik
http://www.vilakopaonik.com/

Цените се дадени по СОБА за 7 ноќи

Тип на сместување

Мах лица

04.12-11.12

11.12-25.12

25.12-29.01

29.01-12.03

12.03-26.03

Број на ноќи

3

3

7

7

3

1+1 Студио

До 3

512

555

555

512

512

2+1 Студио

До 5

597

685

685

640

597

Вип 1 Апартман

До 6

863

985

1.241

985

865

Вип Апартман

До 5

985

1.329

1.329

1.218

985

Цените се дадени во ЕУР плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1=61,8 денари.

Во цената е вклучено:
- Наем на Студио / Апартман
- Користење на Ски Гардеробер
- Wi-FI
- Секојдневно одржување на студио / апартман

Во цената не е вклучено (плаќање во агенција):
- Туристичка Такса 1 по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС
- Хотелско осигурување 0,50€ по лице на ден
- Подземна гаража 10€ по лице на ден (плаќање на рецепција)

Опис на сместување:


Студио постојат два типа на студио 1+1 и 2+1
- 1+1 Студио се состои од 1 соба еден тросед на развлекување и фотеља на спуштање
- 2+1 Студио се состои од 1 соба два троседа на развлекување и фотеља на спуштање
Квадратура на студијата е околу 30m².Секое студио поседува кујна која е комплетно опремена (шпоред,мини фрижидер).Исто така располагаат со LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.Секое студио има свој ормар во ски сервис.

Вип 1 Апартман
- Составенен од 2 простории дневна соба со тросед на развлекување и гарнитура на развлекување, во спална соба брачен кревет и фотеља на развлекување.Квардатура околу 65m².
Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.

Вип Апартман
- Апартманот е составен од 3 простории. Дневна соба со гарнитура (не се развлекува) и кујна,една спална соба со брачен кревет и друга спална соба со 2 единиечни кревети и еден кревет на спуштање.Квадратура на апартманот е околу 78 . Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.
Апартманот располага со мини приватна сауна.

VILA KOPAONIK Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.