SREBRENA PLANINA RESORT & SPA Serbia Kopaonik
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

SREBRENA PLANINA RESORT & SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Дополнителни информации

Hotel Srebrna Planina Spa & Resort 4*- Kopaonik

Тип на соба

Бр на лица

15.12-31.12

31.12-02.01

03.01-21.01

22.01-14.02

15.02-18.02

19.02-03.04

Double Room

2

144

192

168

154

168

134

Deluxe Suite

3

163

210

187

172

187

153

Deluxe 1-BD Apartment

4

182

230

206

192

206

172

Superior Suite

3

182

230

206

192

206

172

Superior 1-BD Apartment

4

202

249

225

210

225

192

Цените се дадени за 2 лица на ден


2 деца до 11,99 години ГРАТИС

 

 

 

 

Во цената е вклучено:
- Сместување на база ноќевање со појадок
- Туристичка Такса
- Неограничено користење на Wellness and Spa центар (внатрешен базен, џакузи, сауна, турска бања)
- Надворешен паркинг

-Ски Гардеробер
- Трансфер до ски центар (распоред истакнат на рецепција)

 

Во цената не е вклучено (плаќање на лице место):
- Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден

Услови за деца:
- 2 Деца до 11,99 години во присуство на 2 возрасни лица ГРАТИС;
- 3-то и 4-то возрасно лице доплаќаат 35€ по лице на ден;

 

Политика за откажување:
- 30% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација до 15 дена пред почетокот на аранжманот.
100од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 14-0 дена пред почетокот на аранжманот.
Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства.
Промени на анаржманот не се дозволени за време на престојот во Хотелот.

 

Ковид политика:
Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
Затварање на граници

 

Услови за резервација:
- За резервација е потребно 30% од вкупната цена на аражманот се уплаќа веднаш, остатокот од сумата на 15 дена пред почетокот на аранжманот
- Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€=62 Денари.

Сместување

Hotel Srebrna Planina Spa & Resort 4*- Kopaonik

Тип на соба

Бр на лица

15.12-31.12

31.12-02.01

03.01-21.01

22.01-14.02

15.02-18.02

19.02-03.04

Double Room

2

144

192

168

154

168

134

Deluxe Suite

3

163

210

187

172

187

153

Deluxe 1-BD Apartment

4

182

230

206

192

206

172

Superior Suite

3

182

230

206

192

206

172

Superior 1-BD Apartment

4

202

249

225

210

225

192

Цените се дадени за 2 лица на ден


2 деца до 11,99 години ГРАТИС

 

 

 

 

Во цената е вклучено:
- Сместување на база ноќевање со појадок
- Туристичка Такса
- Неограничено користење на Wellness and Spa центар (внатрешен базен, џакузи, сауна, турска бања)
- Надворешен паркинг

-Ски Гардеробер
- Трансфер до ски центар (распоред истакнат на рецепција)

 

Во цената не е вклучено (плаќање на лице место):
- Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден

Услови за деца:
- 2 Деца до 11,99 години во присуство на 2 возрасни лица ГРАТИС;
- 3-то и 4-то возрасно лице доплаќаат 35€ по лице на ден;

 

Политика за откажување:
- 30% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација до 15 дена пред почетокот на аранжманот.
100од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 14-0 дена пред почетокот на аранжманот.
Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства.
Промени на анаржманот не се дозволени за време на престојот во Хотелот.

 

Ковид политика:
Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
Затварање на граници

 

Услови за резервација:
- За резервација е потребно 30% од вкупната цена на аражманот се уплаќа веднаш, остатокот од сумата на 15 дена пред почетокот на аранжманот
- Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€=62 Денари.

За хотелот:

Hotel Srebrna Planina Spa & Resort 4*- Kopaonik

Тип на соба

Бр на лица

15.12-31.12

31.12-02.01

03.01-21.01

22.01-14.02

15.02-18.02

19.02-03.04

Double Room

2

144

192

168

154

168

134

Deluxe Suite

3

163

210

187

172

187

153

Deluxe 1-BD Apartment

4

182

230

206

192

206

172

Superior Suite

3

182

230

206

192

206

172

Superior 1-BD Apartment

4

202

249

225

210

225

192

Цените се дадени за 2 лица на ден


2 деца до 11,99 години ГРАТИС

 

 

 

 

Во цената е вклучено:
- Сместување на база ноќевање со појадок
- Туристичка Такса
- Неограничено користење на Wellness and Spa центар (внатрешен базен, џакузи, сауна, турска бања)
- Надворешен паркинг

-Ски Гардеробер
- Трансфер до ски центар (распоред истакнат на рецепција)

 

Во цената не е вклучено (плаќање на лице место):
- Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден

Услови за деца:
- 2 Деца до 11,99 години во присуство на 2 возрасни лица ГРАТИС;
- 3-то и 4-то возрасно лице доплаќаат 35€ по лице на ден;

 

Политика за откажување:
- 30% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација до 15 дена пред почетокот на аранжманот.
100од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 14-0 дена пред почетокот на аранжманот.
Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства.
Промени на анаржманот не се дозволени за време на престојот во Хотелот.

 

Ковид политика:
Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
Затварање на граници

 

Услови за резервација:
- За резервација е потребно 30% од вкупната цена на аражманот се уплаќа веднаш, остатокот од сумата на 15 дена пред почетокот на аранжманот
- Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€=62 Денари.

SREBRENA PLANINA RESORT & SPA Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.