MPM SPORT Bulgaria Bansko Bansko
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

MPM SPORT Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен 
- сауна 
- солена сауна 
- парна бања
- надворешно џакузии 
- Wi-Fi 
- креветче за бебе - на барање 

Со доплата : 
- масажа и секаков друг вид на спа третмани. 
- паркинг ( надворешен )
- паркинг ( гаража ) 
Услови за деца
Услови за деца : 
Туристите помеѓу 2 и 12,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација
Локација :  100, Pirin Str, 2770 Bansko, Bulgaria
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени
Сместување

Тип на соби : 
1. Двокреветни соби ( Executive ) - 43 соби (макс. 2+1/3 лица, 30 m²)
2.Двокреветни соби (Deluxe) - 20 соби (една поголема соба, макс. 2+2/3 лица, 40 m²)
3. Апартман со една спална соба - 21 соба (макс. 2+2/3 лица, 55 m²)


Пансион

Услуга : 
Полупансион ( појадок и вечера ) - HB (buffet breakfast and dinner)

За хотелот:
Хотелот е изграден во 2010 година, а е реновиран во 2013 година. 
Хотелот се наоѓа на 500 метри оддалеченост од центарот на Банско и 30 метри од Гондола лифтот. 

MPM SPORT Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.