HOTEL PUTNIK KOPAONIK Serbia Kopaonik
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

HOTEL PUTNIK KOPAONIK Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Сместување

                                              Hotel Putnik Kopaonik 4*

                                                  Попуст за рани резервации
                  За резервации до 31.10.23 – 15% попуст за 7 дневни аранжмани
             За резервации направени до 31.10.23 -10% попуст за 5 дневни аранжмани

         

Период

Стандард соба

Фамилијарна соба

Апартман

1/1

1/2

1/3

1/3

1/4

Мин.4 лица

01.12-06.12

101

67

67

74

74

74

07.12-16.12

124

83

83

91

91

91

17.12-23.12

108

72

72

79

79

79

24.12-27.12

147

98

98

108

108

108

28.12-02.01

255

170

170

187

187

187

03.01-20.01

170

113

113

125

125

125

21.01-10.02

155

103

103

113

113

113

11.02-17.02

185

124

124

136

136

136

18.02-09.03

170

113

113

125

125

125

10.03-16.03

147

98

98

108

108

108

17.03-06.04

108

72

72

79

79

79

          Цените се израсени по лице на ден во евра на услуга полу пансион

 

             
                       Superior Vila Putnik 4*, Kopaonik
 

Период

Стандард соба

Фамилијарна соба

1/1

1/2

1/3

1/4

01.12-06.12

121

80

80

07.12-16.12

148

99

99

17.12-23.12

130

87

87

24.12-27.12

176

117

117

28.12-02.01

306

204

204

03.01-20.01

204

136

136

21.01-10.02

185

124

124

11.02-17.02

222

148

148

18.02-09.03

204

136

136

10.03-16.03

176

117

117

17.03-06.04

130

87

87


       Цените се израсени по лице на ден во евра на услуга полу пансион

Во цената е вклучено ;

· Доплата за еднокреветна соба е 50% од дадената цена

· За понуда само ноќевање со појадок, важечките цени се намалуваат 10%
(оваа услуга задолжително е НА БАРАЊЕ)

· Свечената новогодишна вечера е на 31.12.2023 и е вклучена во цената

· Божиќната вечера е на 25.12.2023 и на 07.01.2024

· Користење на СПА центарот (спрема работното време)

· Затворен базен за возрасни

· Затворен базен за деца

· Џакузи

· Финска сауна

· Руска сауна

· Инфра-црвена сауна

· Турска бања

· Користење на фитнес центар

 

Политика за деца ;

· Деца до 2,99 год. Се сместуваат бесплатно во соба

· Деца од 3 до 11,99 год. заедно со двајца возрасни, плаќаат 70% од редовната цена доколку користат легло

· Деца од 3 до 11,99 год.заедно со двајца возрасни, плаќаат 50% од редовната цена доколку спие заедно со родителите и не користи легло


Во цената НЕ е вклучено ;

· Масажа и Хамам (потребно е претходна резервација)

· Игротека за деца и Занимална

· Туристичка такса од 1,1 еур по лице на ноќ за возрасни

· Туристичка такса од 0,6 еур по лице на ноќ за деца (7-14,99г.)

· Деца од 0 до 6,99 год. НЕ Плаќаат туристичка такса


Начин на плаќање ;

· 50% уплата при сама резервација, остатокот се доплаќа 15 дена пред поаѓање

Напомена ;

· Бројот на соби за резервации со рана уплата е ограничен и може да се прекине и пред 31.10.23

Услови за отказ на резервацијата ;

· Доколку резервацијата се откаже 45 до 15 дена пред поаѓање, санкциите се 30% од износот на аранжманот

· Доколку резервацијата се откаже 14-0 дена пред поаѓање, санкциите се 100% .

Дополнителни информации


HOTEL PUTNIK KOPAONIK Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.