Grand&Sky Hotel Tornik Serbia Zlatibor Centar
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

Grand&Sky Hotel Tornik Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Online Reservation

                  Grand Hotel Tornik 5*, Zlatibor

 

Вид на сместување

Цена за 1 лице

Цена за 2 лица

Двокреветна соба

160

170

Јуниор Апартман

200

210

Супериор Апартман

260

270

Лукс Апартман

350

360

Доплата за возрасен

70

 

Доплата за Дете (6-11,99)

35

 

Доплата за Дете (0-5,99)

17,5

 

                                                          Цените се изразени во евра на ноќ

Во цената е вклучено :

v  Ноќевање со појадок и вечера

v  Неограниќено користење на СПА и Велнес Центарот

v  Wi Fi

v  Користење на детско креветче и столче за хранење е бесплатно


Во цената НЕ е вклучено :

v  Туристичка такса за возрасен 1,1 еур по лице на ноќ, за деца (7 до 14,99г.) 0,5 еур на ноќ

v  Деца (0-6,99г.) не плаќаат туристичка такса


Доплати :

v  За Трет Возрасен на база полу пансион е 70 еур на ноќ

v  Дневен престој се издава за период од 10 до 18 ч. Во траење од 6 часа, цената на дневниот престој изнесува 50% од цената на собата

v  Цена за престој на второ и секое наредно дете  до 5,99г. Во придружба со еден или два родитела е 25% од цената за трето возрасно лице

v  Цена за престој на дете (6-11,99г.) Во придружба со еден или два родитела е 50% од цената за терто возрасно лице

 

Напомена :

v  Цените се изразени во евра и се пресметуваат по курс од 1 еур = 62 ден

v  За резервација е потребно 50% уплата и остатокот 14 дена пред пристигнување

v  Отказ на резервацијата за 3 или помалку дена пред влез во хотелот, санкцијата е 100%

Grand&Sky Hotel Tornik Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.