CASA KARINA Bulgaria Bansko Bansko
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

CASA KARINA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен 
- фитнес центар 
- сауна 
- парна бања 
- безжичен интернет Со доплата : 
-  пинг понг 
- билијард 
- масажа 
- турска бања 
- солариум 
- паркинг ( 65 места - надворешен) 
- креветче за бебе - на барање 
- сеф

Услови за деца
Услови за деца : 
Туристите помеѓу 4 и 11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација
Локација : 2 километри од центарот на Банско и 150 метри далеку од Гондола лифтот. 


Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени
Сместување

Тип на соба : 
1. Двокреветни соби - 54 соби ( макс. 2+2/3 лица, 28-32 m2) 
2. Студио - 16 соби (макс. 2+1 лица, 40 m²)
3. Апартман со една спална соба - 28 соби (макс. 2+2/3 лица, 55 m²) 
4. Апартман со две спални соби - 23 соби ( макс. 4+2/5 лица, 55-100 m²)

Пансион
Услуга : 
Полупансион ( појадок и вечера ) - 
 HB (buffet breakfast from 7.30 to 10.00h and dinner from 19.00 to 21.30 h - no drinks included for dinner)


За хотелот:

Хотелот Casa Karina 4* е  изграден во 2007 година претставува луксузен апартмански хотел кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско. Во состав на хотелот има и кафе бар, место за забава и одмор, билјард.

Хотелот на гостите им нуди бесплатно користење на затворен базен, сауна, парна бања, како и најразновидни спа третмани со одредена доплата.

CASA KARINA Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.