BOR Bulgaria Borovets Borovets
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

BOR Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Спорт и рекреација
Бесплатен интернет е достапен во лобито на хотелот, како и маса за билјард.
Велосипеди или Ски опрема може да се изнајмат во хотелот.
Достапен е бесплатен приватен паркинг.

Дополнителни информации
Достапна е 24 часовна рецепција.
Гостите може да уживаат во поглед кон градините и густите шуми од тарасата.

BOR 
HALF BOARD
Periods Period I Period II Period III Period IV Period V Period VI Period VII
01.12.23 23.12.23 30.12.23 03.01.24 15.01.24 27.01.24 05.03.24
22.12.23 29.12.23 02.01.24 14.01.24 26.01.24 04.03.24 31.03.24
DBL ROOM - HALF BOARD
1 PAX 61 67 121 67 61 67 61
2 PAX 99 106 132 106 99 106 99,00
3 PAX 139 148 185 148 139 148 138,60
1 PAX +1CHD(0-12,99) 82 87 109 87 82 87 81,68
1 PAX +2CHD(0-12,99)(0-12,99) 106 114 142 114 106 114 106,43
2 PAX +1CHD(0-12,99) 124 132 165 132 124 132 123,75
APP 1-Bedroom - HALF BOARD
1 PAX 162 175 215 175 162 175 161,70
2 PAX 162 175 215 175 162 175 161,70
3 PAX 162 175 215 175 162 175 161,70
1 PAX +1CHD(0-12,99) 162 175 215 175 162 175 161,70
2 PAX +2CHD(0-12,99)(0-12,99) 162 175 215 175 162 175 161,70
3 PAX +1CHD(0-12,99) 189 204 250 204 189 204 188,65
Бесплатно: Шатл трансфер до прва станица на Гондола Лифт.
Сместување
Собите се опремени со  балкон и купатило, како и сателитска ТВ и фрижидер.
General Warning
Хотелските соби може да се разликуваат по големина и дизајн, така што сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на дадени услуги (за доплата / бесплатно). Ве молиме прифатете ги нашите искрени извинувања за какви било несовпаѓања.
За хотелот:
Се наоѓа во стариот центар на Боровец, и ужива на тивка локација на само 600 м од жичарата. 
Хотелот има и наргиле бар и ресторан кој нуди вклучена храна или a la carte мени. Овозможен е бесплатен трансфер до ски лифтот.

BOR Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.