HOTEL ANGELOS Greece Sithonia Agios Nikolaos
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

HOTEL ANGELOS Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Online Reservation
                         1/2 sea view 1/2 side sea view       1/2 standard        1/3 garden view       1/2+2 side sea view
12.5.2024                458                   438                          438                        698                           798
19.5.2024                       458                 438                          438                        698                         798
26.5.2024                458                 438                          438                        698                           798
02.6.2024                478                 458                          458                        723                         823
09.6.2024                618                 578                          578                        823                         923
16.6.2024                638                 598                          598                        848                         948
23.6.2024                738                 608                          608                      1123                       1223
30.6.2024                738                 698                          698                      1123                       1223
07.7.2024                738                 698                          698                      1123                       1223
14.7.2024                798                 738                          738                      1198                       1298
21.7.2024                798                 738                          738                      1198                       1298
28.7.2024                798                 738                          738                      1198                       1298
04.8.2024                798                 738                          738                      1198                       1298
11.8.2024                798                 738                          738                      1198                       1298
18.8.2024                758                 718                          718                      1173                       1273
25.8.2024                618                 578                          578                        948                       1048
01.9.2024                598                 578                          578                        923                       1023
08.9.2024                458                 438                          438                        698                         798
15.9.2024                458                 438                          438                        698                         798
22.9.2024                458                 438                          438                        698                         798

Ова се основни цени за 1/2  1/3  1/4  соби  (за возрасни лица) доколку структурата е во комбинација со деца до  11.99 год.
ве молам погледнете ги цените на нашиот сајт или контактирајте не

Важно
-Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот.
-Доплата за туристичка такса 1.5 еур по студио/апартман на ден и се плаќа во вилата.
-Цените се изразени во евра за наем, а уплата се врши исклучиво во денарска противвредност (1еур=62мкд).
-Во собите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети.
-Кога се цените ПРОМО за уплата на два последователни термини, се рачунат две промо цени.
-За споен термин по редовните цени, на вториот термин се добива 10% попуст
-Попустите Не се комбинираат.
-Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra First или Last minute понуда, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот.
-Патничко осигурување е задолжително и не е вклучено во цена.
-Сместување во собите е по 14.00час.-локално време, а напуштање на истите е во 09.00час.
-По завршување на летувањето, должни сте да го оставите апартманот во чиста состојба.
-Доколку е за време на престојот, истата се надоместува на лице место кај сопственикот на вилата.
-Во цената е вклучено користење на Wi-Fi (организаторот не гарантира за квалитетот на интернетот).
-Патникот има обврска да ја провери важноста и исправноста на патните исправи, поради кое не може да се направи промена на термин.
-За време на патувањето ќе бидат запазени сите протоколи, задолжителна дезинфекција и одржување.
-Дете до 11,99 години се сместува бесплатно доколку патува со 2 возрасни
-Трето и четврто лице плаќаат 50% од сумата
-За ова патување важат општите услови на Т. А. Атлантис Струмица


Сместување
Сместување Хотел АНГЕЛОС 
DOUBLE ROOM SEA VIEW
Двокреветните соби со поглед на море имаат капацитет за 2 лица. Во собите има еден брачен кревет, а собите се со големина од 19 м2. Собите се опремени со работно биро, гардеробер, подот е со плочки, звучно изолирани прозорци, маса и столчиња на балкон, мрежа за комарци, горните спратови се достапни само со скали.
Во кулатилото има туш, крпи, тоалет хартија, биде, сапун за тело, шампон. фен за коса, пешкири.
Во спалната има електичен бокал, мини фрижидер, телевизор.
DOUBLE ROOM GARDEN VIEW
Двокреветните соби со поглед кон градина имаат капацитет за 2 лица. Во собите има еден брачен кревет, а собите се со големина од 19 м2. Собите се опремени со работно биро, гардеробер, подот е со плочки, звучно изолирани прозорци, маса и столчиња на балкон, мрежа за комарци, горните спратови се достапни само со скали.
Во кулатилото има туш, крпи, тоалет хартија, биде, сапун за тело, шампон. фен за коса, пешкири.
Во спалната има електичен бокал, мини фрижидер, телевизор.
TRIPLE ROOM SEA VIEW
Трокреветните соби со поглед кон море имаат капацитет за 3 лица. Во собите има еден брачен кревет и еден единечен кревет, а собите се со големина од 24 м2. Собите се опремени со работно биро, гардеробер, подот е со плочки, звучно изолирани прозорци, маса и столчиња на балкон, мрежа за комарци, горните спратови се достапни само со скали.
Во кулатилото има туш, крпи, тоалет хартија, биде, сапун за тело, шампон. фен за коса, пешкири.
Во спалната има електичен бокал, мини фрижидер, телевизор.
TRIPLE ROOM GARDEN VIEW
Трокреветните соби со поглед кон градина имаат капацитет за 3 лица. Во собите има еден брачен кревет и еден единечен кревет, а собите се со големина од 24 м2. Собите се опремени со работно биро, гардеробер, подот е со плочки, звучно изолирани прозорци, маса и столчиња на балкон, мрежа за комарци, горните спратови се достапни само со скали.
Во кулатилото има туш, крпи, тоалет хартија, биде, сапун за тело, шампон. фен за коса, пешкири.
Во спалната има електичен бокал, мини фрижидер, телевизор.
QUADRUPLE ROOM SEA VIEW
Четирикреветните соби со поглед кон море имаат капацитет за 4 лица. Во собите има еден брачен кревет и еден единечен кревет на развлекување. Собите се со големина од 24 м2. Собите се опремени со работно биро, гардеробер, подот е со плочки, звучно изолирани прозорци, маса и столчиња на балкон, мрежа за комарци, горните спратови се достапни само со скали.
Во кулатилото има туш, крпи, тоалет хартија, биде, сапун за тело, шампон. фен за коса, пешкири.
Во спалната има електичен бокал, мини фрижидер, телевизор.
QUADRUPLE ROOM SEA SIDE VIEW (Страничен поглед)
Четирикреветните соби со страничен поглед кон море имаат капацитет за 4 лица. Во собите има еден брачен кревет и еден единечен кревет на развлекување. Собите се со големина од 24 м2. Собите се опремени со работно биро, гардеробер, подот е со плочки, звучно изолирани прозорци, маса и столчиња на балкон, мрежа за комарци, горните спратови се достапни само со скали.
Во кулатилото има туш, крпи, тоалет хартија, биде, сапун за тело, шампон. фен за коса, пешкири.
Во спалната има електичен бокал, мини фрижидер, телевизор.
DOUBLE ROOM ECONOMIC
Двокреветните економични соби немаат поглед и се помали од стандардните двокреветни соби од 24 м2. Собите се опремени со работно биро, гардеробер, подот е со плочки, звучно изолирани прозорци, маса и столчиња на балкон, мрежа за комарци, горните спратови се достапни само со скали.
Во кулатилото има туш, крпи, тоалет хартија, биде, сапун за тело, шампон. фен за коса, пешкири.
Во спалната има електичен бокал, мини фрижидер, телевизор.

За хотелот:
Информации за хотелот
Хотелот зафаќа површина од 3000 кв.м и има 2 станбени згради, сопствена уредена територија за одмор – пријатна сенката во дворчето опколено со дрвца од калинки и паркинг простор за сите гости. Неодамна е извршено комплетно реновирање на хотелот, а реновирани се и сите внатрешни простори. Елегантните соби на хотелот ви нуда удобен престој, привилегирана локација веднаш на брегот на Егејското Море, а персонал е тука за да ви помогне да имате незаборавен престој и да уживате во сонцето, морето и гостопримство во едно од најубавите и живописните места на вториот крак.

HOTEL ANGELOS Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.