Villa Argiri Greece Thassos Skala Potamia
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

Villa Argiri Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Дополнителни информации

EARLY BOOKING ПОПУСТИ

-20% ПОПУСТ за резервации до 15.02.2024

Vila Argiri - Skala Potamia (Golden Beach)

Цена по соба

на 5 минути од плажа

Термин

Услуга

Клима уред

Wi-Fi Интернет

Studio 1/2

Studio 1/2 +1

Studio 1/3

Studio 1/4

App 1/4

31.05 - 07.06.24

7 ноќевања

доплата 7 еур на ден

БЕСПЛАТНО

149 €

149 €

159 €

179 €

199 €

07.06 - 14.06.24

7 ноќевања

189 €

189 €

199 €

219 €

239 €

14.06 - 21.06.24

7 ноќевања

249 €

249 €

259 €

279 €

299 €

21.06 - 28.06.24

7 ноќевања

289 €

289 €

309 €

339 €

379 €

28.06 - 05.07.24

7 ноќевања

359 €

359 €

379 €

409 €

469 €

05.07 - 12.07.24

7 ноќевања

389 €

389 €

409 €

439 €

499 €

12.07 - 19.07.24

7 ноќевања

469 €

469 €

489 €

519 €

559 €

19.07 - 26.07.24

7 ноќевања

489 €

489 €

509 €

539 €

579 €

26.07 - 02.08.24

7 ноќевања

489 €

489 €

509 €

539 €

579 €

02.08 - 09.08.24

7 ноќевања

489 €

489 €

509 €

539 €

579 €

09.08 - 16.08.24

7 ноќевања

489 €

489 €

509 €

539 €

579 €

16.08 - 23.08.24

7 ноќевања

489 €

489 €

509 €

539 €

579 €

23.08 - 30.08.24

7 ноќевања

489 €

489 €

499 €

519 €

559 €

30.08 - 06.09.24

7 ноќевања

329 €

329 €

339 €

359 €

389 €

06.09 - 13.09.24

7 ноќевања

259 €

259 €

269 €

289 €

309 €

13.09 - 20.09.24

7 ноќевања

189 €

189 €

199 €

219 €

239 €

20.09 - 27.09.24

7 ноќевања

149 €

149 €

159 €

179 €

199 €


Цената вклучува:
* 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)
* Користење на Wi-Fi
* Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во Studioto)
* Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости
* Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро
* Гостите се должни првиот ден при влегување во собата да пријават било каков недостаток или оштета која ја забележале.
Доколку настане некаква штета во текот на престојот, гостите ќе мора да ја платат истата при напуштање на собата.

Цената не вклучува:
* Tуристичка такса од 1,5€ по соба на ноќ, истата се плаќа директно во објектот
* Превоз 
* Патничко осигурување
* Доплата за корситење на клима уред се плаќа на лице место

Напомена:
*бројот на соби кој може да се резервира со Early Booking попуст е ограничен!
*агенцијата го задржува правото на промена или прекинување на Early Booking попустите пред наведените датуми на истекување.
*резервациите направени со Early Booking не може да се комбинират со ниту еден друг попуст!
*доколку уплатата не се изврши во предвидениот термин резервацијата ќе биде наплатена по редовна или ревидирана цена во моментот на наплатата. 
*за уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 7% попсут на терминот со пониска цена, овој попуст не е валиден за резервации направени по цена со Early booking попуст или било кој друг тип на попуст.

Доплата за превоз (за возрасни) Македонија - Тасос - Македонија:
• Скопје 60€     • Штип 70€
• Велес 60 €       • Радовиш 70€
• Неготино 60€   • Струмица 70€
• Граничен премин 60€

Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 € од редовната цена. Деца до 1,99 години бесплатно (не користи седиште)
* Задолжителна доплата за траект  20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-11,99 години
Home Location

Грција / Остров Тасос / Скала Потамиа

GPS: 40.7147632; 24.7549922

Плажа

Од море: на 5 минути од плажа;

Сместување

Опис на соби:

Тип на студија: Двокреветни, трокреветни и четирикреветни. Вкупно 6 студија. Во собите има соодветен број кревети, опремена кујна, фрижидер, балкон, клима (со доплата).


Влегување во собите: 14:00 часот по локално време;
Напуштање на собите: 09:00 часот по локално време;


Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), a преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 3 години во кревет со родител. Првиот ден клиентите се сместуваат во исчистена соба, а во текот на престојот самите клиенти се грижат за хигиената во собата.
  • Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во Studioto)
  • Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости
  • Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро
  • Гостите се должни првиот ден при влегување во собата да пријават било каков недостаток или оштета која ја забележале. Доколку настане некаква штета во текот на престојот, гостите ќе мора да ја платат истата при напуштање на собата.

Villa Argiri Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.