Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Ivana Palace Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Ivana Palace Слики и Видеа

Краток опис
Hotel Ivana Palace се наоѓа во западниот дел на Сончев Брег и на 300 m од долгата песочна плажа.

Плажа
Градска песочна плажа, лежалки и чадори се на располагање со доплата.
Во цената не е вклучено:
Со доплата, гостите на располагање имаат билјард, масажи, џакузи и сауна. 
Локација
Хотел се наоѓа во западниот дел на Сончев Брег, на околу 1 km од центарот и 350 m од плажата.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Сите соби имаат бања со туш кабина/када и фен, два одвоени или еден брачен кревет, помошен кревет (фотелја или софа на развлекување), централен клима уред, кабловска телевизија, фрижидер, телефон, бесплатна Wi-Fi конекција, електричен бокал за вода, балкон со гарнитура за седење.
Пансион
Хотелот работи на концепт ноќевање со појадок.
За хотелот:
Хотелот има рецепција, главен ресторан, a la carte ресторан, отворен базен со дел за деца, бар покрај базенот, бесплатна wi-fi конекција во лобито, сеф (со доплата), менувачница, конференциска сала, фризерски салон, фитнес, игралиште за деца, продавници, бесплатен паркинг.
Дозволен е престој на домашни миленици (до 2 kг бесплатно, до 10 kg со доплата).
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.