Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Imperial Palace ( ex. Victoria Palace ) Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Imperial Palace ( ex. Victoria Palace ) Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Чадорите и лежалките покрај базенот се бесплатни.
Во цената не е вклучено:
На плажата, чадори и лежалки се достапни со доплата. 
Локација
Стариот град во Несебар се наоѓа на 7km. 
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Собите имаат клима уред, Сат-ТВ, телефон, сеф (со доплата), мини фрижидер, бања со тоалет и фен.
Повеќето соби имаат поглед на Црното Море. 
Пансион
Хотелот работи на All Inclusive концепт. 
За хотелот:
На 30 m од плажа, Imperial Palace Hotel има ресторан, 5 барови, надворешен базен, Wi-Fi конекција, спа центар со сауна и турска бања. 

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.