Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Diamond Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Diamond Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Чадорите и лежалките на базен се бесплатни. 
Во цената не е вклучено:
Со доплата, гостите на располагање имаат масажи, билјард, изнајмување на велосипеди.

Концепт за исхрана
Пространиот ресторан со шведска маса има и отворена тераса и нуди повремено cooking show и тематски вечери.
Спорт и рекреација
На плажа се нудат разни спортски активности - одбојка на плажа, сурфање на ветер, едрење, јахти, педалинки, скутери, веслање итн.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд


Дополнителни информации
Хотелот нуди СПА- центар со различни програми за релаксација како таласотерапија, ароматерапија, физиотерапија и антицелулитна терапија. Исто така има солариум, сауна и турска бања.
Сместување
Собите се опремени со клима уред, бања со туш кабина, тоалет, фен, минибар (со доплата), САТ-ТВ, телефон и балкон. Пансион
Хотелот работи на концепт ноќевање со појадок. 
За хотелот:
Hotel Diamond се наоѓа во центарот на Сончев брег, на 250 m од плажа. 
Хотелот има пространа рецепција, лоби бар, ресторан, кафетерија, мини маркет, фризер, доктор, казино, СПА центар, теретана, интернет сала, билјард, сеф на рецепција (со доплата), голем надворешен базен со дел за деца и бар покрај базенот. 


ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.