BELVEDERE HOLIDAY CLUB Bulgaria Bansko Bansko
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

BELVEDERE HOLIDAY CLUB Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Сместување

Капацитет : 3 згради / 6 споредни згради / 9 лифта

Тип на соба : 
1. Апартман со една спална соба - 79 соби ( макс
. 2+2 лица, 55 m² ) 
2. Апартман со две спални соби - 29 соби ( макс. 4+2 лица, 85 m²).


Пансион

Услуга : 
1. Полупансион - HB (breakfast and dinner)
2. Полн пансион -  FB (breakfast, lunch and dinner) - menu or buffet.
За хотелот:
Хотелот е изграден во 2009 година и реновиран во 2014 година. BELVEDERE HOLIDAY CLUB Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.