Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Avenue DELUXE Aparthotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Avenue DELUXE Aparthotel Слики и Видеа

Плажа
Хотелот се наоѓа на 1km од Cacao Beach. 
Во цената не е вклучено:
Масажи, фитнес центар, употреба на сауна, парна бања и турска бања се на располагање со доплата.
Локација
Хотелот се наоѓа на 2,3 km од Action AquaPark и 25 km од аеродромот во Бургас.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Собите имаат клима уред, ТВ со рамен екран и бања со туш кабина. 
Пансион
Хотелот работи на All Inclusive концепт.
За хотелот:
Avenue Deluxe Hotel има надворешен базен, ресторан, градина, 24 h рецепција, бесплатна Wi-Fi конекција и приватен паркинг. 
Главната улица со многу барови и клубови е оддалечена 1.5 km, а на 50 m од хотелот има супермаркет.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.