ZARA Bulgaria Bansko Bansko
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

ZARA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен
- надворешен базен 
- парна бажа 
- џакузии
- сауна ( не е дозволена за гости под 16 години) 
- фитнес центар ( не е дозволен за гости под 16 години ) 
- безжичен интернет
- паркинг ( надворешен ) Со доплата : 
- масажа 
- турска бања 
- паркинг ( гаража ) 
- сеф
Услови за деца
Услови за деца : 
Туристите помеѓу 6 и 11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација
Локација : 900 метри од центарот и 800 метри од Гондола лифтот. 


Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување
Тип на соба : 
1. Двокреветни соби - 16 соби ( макс. 2 лица, 25 m2)
2. Делукс двокреветни соби - 47 соби ( макс. 2+2/3 лица, 35 m2)
3. Апартман со една спална соба - 21 соба ( макс. 2+2/4 лица, 50 m2)
4. Студиа - 2 соби (макс. 2+2/4 лица, 45 m2
)Пансион
Услуга : 
1. Полупансион ( појадок и вечера)  - HB (breakfast /from 08:00 until 10:30/ and dinner /from 18:30 until 21:00/).За хотелот:
Хотелот е изграден во 2014 година. 

ZARA Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.