Studios Kouras Greece Thassos Limenas
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

Studios Kouras Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Дополнителни информации
Студијата Kouros се наоѓаат на одлична локација веднаш надвор од центарот на Лименас, на панорамска локација меѓу маслинови дрвја.
Во градината околу големиот базен со џакузи има лежалки и чадори и игралиште за помладите гости.
За оние кои сакаат скара е направен посебен простор во дворот, додека во барот покрај базенот можете да уживате во кафе, пијалоци и закуски.
Собите се на приземје, прв и втор кат од единствен комплекс.

Сите соби се опремени со:
• Кујна со фрижидер и сите прибори
• Телевизор
• Клима уред
• Фен
• Бања со туш

Studios Kouras - Limenas

Цена по соба

https://www.studios-kouros.gr/

350m од Голден Бич

Термин

Услуга

Клима уред

Wi-Fi Интернет

Studio 1/ 2

Studio 1/ 3

31.05 - 07.06.24

7 ноќевања

доплата 7 еур на ден

БЕСПЛАТНО

179 €

189 €

07.06 - 14.06.24

7 ноќевања

229 €

239 €

14.06 - 21.06.24

7 ноќевања

319 €

329 €

21.06 - 28.06.24

7 ноќевања

359 €

379 €

28.06 - 05.07.24

7 ноќевања

429 €

449 €

05.07 - 12.07.24

7 ноќевања

469 €

489 €

12.07 - 19.07.24

7 ноќевања

549 €

569 €

19.07 - 26.07.24

7 ноќевања

569 €

589 €

26.07 - 02.08.24

7 ноќевања

569 €

589 €

02.08 - 09.08.24

7 ноќевања

569 €

589 €

09.08 - 16.08.24

7 ноќевања

569 €

589 €

16.08 - 23.08.24

7 ноќевања

569 €

589 €

23.08 - 30.08.24

7 ноќевања

569 €

579 €

30.08 - 06.09.24

7 ноќевања

399 €

409 €

06.09 - 13.09.24

7 ноќевања

339 €

349 €

13.09 - 20.09.24

7 ноќевања

239 €

249 €

20.09 - 27.09.24

7 ноќевања

209 €

219 €


Цената вклучува:
* 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)
* Користење на Wi-Fi
* Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во Studioto)
* Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости
* Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро
* Гостите се должни првиот ден при влегување во собата да пријават било каков недостаток или оштета која ја забележале.
Доколку настане некаква штета во текот на престојот, гостите ќе мора да ја платат истата при напуштање на собата.

Цената не вклучува:
* Tуристичка такса од 1,5€ по соба на ноќ, истата се плаќа директно во објектот
* Превоз
* Патничко осигурување
* Доплата за корситење на клима уред се плаќа на лице место

Напомена:
* Бројот на соби кој може да се резервира со Early Booking попуст е ограничен!
* Агенцијата го задржува правото на промена или прекинување на Early Booking попустите пред наведените датуми на истекување.
* Резервациите направени со Early Booking не може да се комбинират со ниту еден друг попуст!
* Доколку уплатата не се изврши во предвидениот термин резервацијата ќе биде наплатена по редовна или ревидирана цена во моментот на наплатата. 
* За уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 7% попсут на терминот со пониска цена, овој попуст

Доплата за превоз (за возрасни) Македонија - Тасос- Македонија :
• Скопје 60€         • Штип 70€
• Велес 60 €         • Радовиш 70€
• Неготино 60€ • Струмица 70€
• Граничен премин 60€

Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 € од редовната цена. Деца до 1,99 години бесплатно (не користи седиште)
* Задолжителна доплата за траект - 20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-11,99 години


Studios Kouras Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.