Radan Hotel Prolm Banja Serbia Prolom Banja Centar
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

Radan Hotel Prolm Banja Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Online Reservation

             Hotel Radan, Пролом Бања

 

Септември

Октомври - Декември

Основен ВО ден

52

51

 

 

  

      Цените се дадени по лице во двокреветна стандард соба, при мин.2+ ноки

 

Под Основен ВО ден се подразбира :

v  Сместување во Двокреветна Стандард соба – ТВ, WiFi, лековита Пролом вода до собите, бањарка, фен

v  Лекарски преглед

v  Здравствена лекарска контрола – 24ч. Лекарска служба во хотелот

v  Сместување во двокреветна стандард соба

v  Балнеотерапија – пиење на лековита Пролом Вода од изворот, Хидрокинези терапија (групни вежби во базент со лековита вода)

v  Користење на Велнес Центарот – сауна, солена соба, парна бања, тепидариум, џакузи базент, отворено-затворен базент

v  Користење на внатрешен базебт (16х9м) со лековита вода од 30*  

v  Користење на надворешен базен со лековита вода

v  Користење на фитнес сала и спортски терени, сала за забава...

v  Исхрана на база полн пансион на шведска маса

v  Анимациски програм со бањски рекреативности

v  Туристичка такса

 

Доплати :

v  За Еднокреветна соба                     –  13  еур на ноќ

v  Доплата за Комфорт соба              –    5 еур по лице на ноќ

v  Доплата за апартман                      –   13 еур по лице на ноќ

 

Услови за деца :

v  Деца (0-6,99г.) се сместуваат БЕСПЛАТНО во хотел

v  Деца (7-11,99г.) плаќаат 50% од цената

v  Деца 12+ се сметаат за возрасни и плаќаат полна цена


Напомена :

v  Цените се изразени во евра и се сметаат по курс од 1 еур = 62 ден.

v  За резервација се плаќа 50% од износот на цената и 14 дена пред пристигнување, вкупниот износ

v  Цените НЕ ВАЖАТ за време на домашни и интернационални празници, како и за период 10.11-13.11

Radan Hotel Prolm Banja Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.