Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Palazzo Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Palazzo Слики и Видеа

Краток опис
Hotel Palazzo се наоѓа во Сончев Брег, на 300 m од плажа, во околината на Стариот град во Несебар. Центарот на градот е на 30 минути пеш. 

Во цената е вклучено:
Лежалките и чадорите покрај базенот се бесплатни.
Во цената не е вклучено:
Лежалките и чадорите на плажа се со доплата. 
Локација
Хотелот е оддалечен 450 m од Briliantin Disco Bar, 2 km од Aquapark Nesebar и Action Aquapark Sunny Beach и 3 km од Стариот град во Несебар. 
Важни информации
За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.
Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд
Сместување
Собите имаат биро, Сат-ТВ, софа, мини фрижидер, клима уред, електричен бокал за вода, бања со туш кабина и фен и балкон.

Пансион
Хотелот работи на All Inclusive концепт. 
За хотелот:
Hotel Palazzo се наоѓа во популарниот ресорт Сончев Брег, на 300 m од плажа и има ресторан, базен, бар на базен, супермаркет и сеф на рецепција (со доплаќање). 
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.