ORES BOUTIQUE Hotel Bulgaria Bansko Bansko
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

ORES BOUTIQUE Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Краток опис
SHORT DESCRIPTION
Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
-  внатрешен базен 
- фитнес центар 
- сауна 
- парна бања
- хаммам
- безжичен интернет 


Со доплата : 
- масажа 
- базен со солена вода 
- ВИП соба со џакузии ( за 7 лица ) и мини бар
- креветче за бебе 

Ваучер
VOUCHER CONCEPT
Локација
Локација :  125 "Pirin" Str., 2770 Bansko, Bulgaria
Карактеристики за соба
ROOM FEATURES
Daily Discounts
DAILY DISCOUNTS
Важни информации
test important notices
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени
Online Reservation
online reservation test
Сместување
Тип на соби : 
1. Двокреветни соби - 19 соби (макс.2+1/3 лица)
2.Апартман со една спална соба  - 28 соби (макс.2+2/3+1 лица)
3. Апартман со две спални соби - 8 соби (макс.4+2/5+1 лица).
Sale Note
saLE NOTE
General Warning
GEENERAL WARNING
Пансион

Услуга : 
1. Ноќевање со појадок - BB (buffet breakfast)
2. Полупнасион ( појадок и вечера ) - HB (breakfast and dinner).
Hotel Detail
HOTEL DETAIL
Home Info
HOME INFO
За хотелот:

Орес Бутик хотелот се наоѓа на 1,8 километри од центарот на Банско и 2 минути пешачење до Гондола лифтот. 
ORES BOUTIQUE Hotel Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.