MAXI Park Hotel & SPA Bulgaria Velingrad Centar
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

MAXI Park Hotel & SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Хотелот е оддалечен 130км од Софија и 86 км од Пловдив.
Сместување
Сите соби се пространи во хотелот и имаат клима уред, кабловска ТВ, простор за седење и голема бања со када.


            Hotel Maxi Park Hotel & SPA 5*, Велинград

Вид на сместување

Нед.-Четв.
ВВ

Пет.-Саб.
ВВ

Нед.-Четв.
НВ

Пет.-Саб.
НВ

Студио Стандард /2+1/

130,7

151,3

156,4

176,9

Студио Стандард /1+1/ Снг.

100

120,5

115,4

135,9

Делукс Студио /2+1/

153,8

179,5

179,5

205,1

Делукс Студио /1+2/ Снг.

112,8

133,3

128,2

148,7

Премиум Студио /2+2/

161,5

192,3

192,3

223,1

Премиум Студио /1+2/ Снг.

123,1

141

138,5

156,4

Џуниор Сјут / 2+2/

169,2

205,1

200

235,9

Џуниор Сјут /1+2/ Снг.

133,3

153,8

148,7

169,2

Maxi Suites

Апартман со 1 спална /2+2/

128,2

143,6

159

174,4

Апартман со 1 спална /1+2/

92,3

107,7

107,7

123

                                   Цените се дадени по пакет по соба, изразени во евра

 

Во цената е вклучено :

v  Соодветен број на ноќевања, во соодветно сместување

v  Внатрешен минерален базент

v  Базент со сол од Мртвото море

v  Базент со водени ефекти

v  Надворешен минерален базент со џакузи

v  Финска сауна, руска сауна, кедрова сауна, солена сауна

v  Парна бања, Тепидариоум, солена соба

v  Релакс зона, фитнес, еко патека

v  Паркинг, WiFi

v  Туристичка такса

Во ценета НЕ е вклучено :

v  Патничко Осигурување

v  Индивидуални трошоци

Доплати :

v  Доплата за трет возрасен – 25,6 еур на ноќ ВВ / 41 еур на ноќ НВ

Напомена :

v  Деца (0-11,99г.) се сместуваат БЕСПЛАТНО во хотелот

v  Цените се изразени во евра и се пресметуваат по курс од 1 еур = 62 ден.

v  Цените се важечки до 31.12.23

v  Цените НЕ ВАЖАТ за време на национални или интернационални празници

Health Care
СПА центарот во хотелот располага со надворешна топла када, 3 минерални кади со различни температури, финска сауна, руска сауна, чедар сауна, тепидариум, релаксирачка зона и контраст базен. Исто така има 9 кабини за масажа и 1 козметичка.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа во Велинград, лоциран е среде парк од борови дрвја на еден рид.
Тој нуди луксузни соби, бесплатен интернет, паркинг, СПА област и 4 базени - од кои 1 со вода, 1 со соли, 1 голем затворен базен и 1 на отворено.

MAXI Park Hotel & SPA Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.