BELMONT SKI & SPA Bulgaria Pamporovo pamporovo
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

BELMONT SKI & SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Facilities
Бесплатно
• ресторан
• лоби бар
• Wi-Fi (бесплатно)
• Сеф на рецепција (бесплатно)
• менувачница
• собна услуга
• конференциска сала
• СПА-центар
• салон за убавина
• фризер
• продавница
• сервис за перење алишта (доплата)
• пегла (бесплатно)
• чуван паркинг (бесплатно, по достапност)
• миленици не се дозволени
Услови за деца
Туристите на возраст од 5 до 11,99 години од хотелот се сметаат за деца.
Локација
ЛОКАЦИЈА: 1,5 км оддалечен од центарот на ресортот и 1 км од лифтот.
Карактеристики за соба
• Сателитска телевизија
• мини-бар
• телефон
• Сеф (бесплатно)
• Wi-Fi (бесплатно)
• када / туш
• Фен
• балкон (не во сите соби)
• покривка на подот - тепих
• средување на просторијата - секој ден
• промена на постелнина - 2 пати неделно
• крпи се менуваат - дневно
Winter Services
СКИ:
• превоз до лифт - бесплатно (според распоредот на хотелот)
• ски гардероба за сопствена опрема
Спорт и рекреација
Бесплатно
• затворен базен
• фитнес
• Финска сауна
• парна бања

Дополнително се наплаќа
• билјард
• масажа
Сместување
 • 5-катна зграда • 1 лифт • 60 двокреветни соби (максимум 2 + 1 лице, 25 м²) • 18 апартмани со 1 спална соба (максимум 2 + 2/3 + 1 лице, 45-50 м²)
General Warning
Хотелските соби може да се разликуваат по големина и дизајн, така што сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на дадени услуги (за доплата / бесплатно). Ве молиме прифатете ги нашите искрени извинувања за какви било несовпаѓања.
Пансион
BB (појадок) / HB (појадок и вечера).

Home Location
GPS координати: 41.656016234094880 , 24.696879386901855

Home Child
• бебешко креветче (бесплатно)
• столче (бесплатно)
• базен за деца
• електронски игри (доплата)
За хотелот:
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: хотелот е изграден во 2005 година.

BELMONT SKI & SPA Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

our e-Mail Newsletter;
our e-Mail Newsletter;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.