Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

RIU Helios Paradise Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

RIU Helios Paradise Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Чадорите и лежалките на плажата пред хотелот и базенот се бесплатни. 
Во цената не е вклучено:
Со доплата, спа центарот на хотелот нуди разновидни третмани, сауна, парна бања, џакузи, масажи, фризер и салон за убавина. 
Спорт и рекреација
Хотелот нуди пинг понг, билјард, мултифункционално спортско игралиште - одбојка, фудбал, кошарка, тенис (со доплата), аква аеробик, затворен и отворен базен за возрасни и деца.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Сите соби имаат сопствена бања со туш кабина, фен, телефон, централна климатизација, САТ-ТВ, мини фрижидер, сеф (со доплата), балкон или тераса. Повеќето соби се со поглед на море. 
Пансион
Хотелот работи на All Inclusive концепт.
За хотелот:
RIU Helios Paradise се наоѓа директно на плажа помеѓу Сончев Брег и Св. Влас. 
Хотелот има 5 ресторани, 4 надворешни базени, внатрешен базен, wellness центар, Wi-Fi конекција низ целиот хотел, рецепција, лоби бар и паркинг.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.