Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Galeon Residence & SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Galeon Residence & SPA Слики и Видеа

Краток опис
Galeon Residence and SPA се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег, на неколку минути пеш од стариот град во Несебар. 
Меѓу другото, во рамките на хотелот има паркинг, игралиште, детски клуб, Wi-Fi конекција и два базени.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Собите имаат клима уред, телефон, бања со туш кабина, ТВ со рамен екран со сателитски канали, минибар и балкон.Пансион
Хотелот работи на концепт ноќевање со појадок. 
За хотелот:
Galeon Residence & SPA се наоѓа во Сончев Брег, на 200 m од Црното Море и има ресторан, спа центар, надворешен базен, паркинг и бесплатна Wi-Fi конекција во сите соби. 
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.