Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Balaton Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Balaton Слики и Видеа

Плажа
150 метри од плажа, 1 km од центарот на градот
Дополнителни информации
 Индивидуален клима - уред;
• Кабелска телевизија;
• Wi - Fi (бесплатно);
• Мини бар;
• Телефон;
• Купатило со туш;
• Фен за коса (на барање, на рецепција);
• Балкон;
• Средување на соба - дневно;
• Промена на постелнина - еднаш неделно;
• Промена на крпи - 2 пати неделно;
Сместување
243 Double rooms (максимум сместување на 2+1 / 3 лица);
• 6 Single rooms (максимум сместување на 1 лице)
Пансион
Услуга: Доручек, Полупансион, Се вклучено ( All Inclusive)
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.