Kërko ofertë


Emri i тура
Vend
Destinacion
prej
Kategori
Numri i yjeve

Кабо Верде – Рајскиот остров на Африка

Кабо Верде – Рајскиот остров на Африка

Destination:
КАПЕ ВЕРДЕ – Рајскиот остров на Африка секоја сабота за период 07.01.2017 – 06.05.2017 Капе Верде е независна островска држава во Атлан...
повеќе...

Зима во Куба

Зима во Куба

Destination:
НЕПОВТОРЛИВАТА  ХАВАНА &  ПРЕКРАСНИОТ ВАРАДЕРО ЗИМА ВО КУБА Дати: 17.01.2017; 24.01.2017 10 дена, 8 ноќи       1 ден...
повеќе...

Одмор на островот Маурициус

Одмор на островот Маурициус

Destination:Mauritius
ОДМОР НА ОСТРОВОТ МАУРИЦИУС Програма за 10 дена / 8 ноќевања   Островот Маурициус – катче од рајот кој ќе го воодушеви секој кој стигнал д...
повеќе...

Светското наследство на Виетнам, Камбоџа и Тајланд

Светското наследство на Виетнам, Камбоџа и Тајланд

Destination:
Светското наследство на Виетнам, Камбоџа и Тајланд Ханој – Ха Лонг Беј – Да Нанг – Хју Е – Хој Ан – Хо Ши Мин – С...
повеќе...

Kenya and safari

Kenya and safari

Destination:
ХАКУНА МАТАТА во Кенија и сафари одмор во лулката на човештвото и домот на сафарито ,, Хакуна Матата '' или ,, немој да се грижите '', ,, Биди спо...
повеќе...

ЈУЖНА АФРИКА И ЗИМБАБВЕ СО ВОДОПАДОТ ВИКТОРИЈА

ЈУЖНА АФРИКА И ЗИМБАБВЕ СО ВОДОПАДОТ ВИКТОРИЈА

Destination:
ЈУЖНА АФРИКА И ЗИМБАБВЕ СО ВОДОПАДОТ ВИКТОРИЈА 17.03.2017 – 28.03.2017   Посетете ги некои од најпопуларните места на афричкиот континент и...
повеќе...

Нујорк Велигден 2017

Нујорк Велигден 2017

Destination:
NEW YORK "Њујорк, Њујорк", инспирација, еден фасцинантен шарм, големи светла, “бетонска џунг...
повеќе...

Israel & Jordan 31.03.2017 & 19.05.2017

Israel & Jordan 31.03.2017 & 19.05.2017

Destination:
ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН Датум на поаѓање: 31.03.2017 и 19.05.2017 8 дена / 7 ноќевања / 7 полупансиони   ПРОГРАМА 1 ден: Софија – аеродром Бен Гури...
повеќе...

Мароко

Мароко "Империска Тура " 2017

Destination:Morocco
     МАРОКО „ИМПЕРИСКA ТУРА” Дати Пролет2017 08.04-15.04.2017| 15.04-22.04.2017|29.04-06.05.2017 06.05-13.05.2017 Дати Есен...
повеќе...

Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Paketa turne

Newsletter


Корисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk