Kërko ofertë


Emri i тура
Vend
Destinacion
prej
Kategori
Numri i yjeve

Куба 8-ми Март 2018

Куба 8-ми Март 2018

КУБА - РОМАНТИКА, САЛСА … 07.03.2018-18.03.2018  Топ хотели , одлична комбинација со три локации ...најдоброто од Куба 1 нок Хавана+4ноки...
повеќе...

Велигден во Израел & Јордан | 23.03.2018

Велигден во Израел & Јордан | 23.03.2018

ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН - Велигден 22.03.2018 – 28.03.2018 7 дена / 5 ноќевања / 5 појадоци / 5 вечери   1 ден / 22.03.2018   &nbs...
повеќе...

Индија Златниот Триаголник 01.04-08.04.2018

Индија Златниот Триаголник 01.04-08.04.2018

Delhi
ИНДИЈА - “Златниот триаголник” 6 ноќи/ 7 дена СКОПЈЕ – ИСТАНБУЛ – ДЕЛХИ – ИСТАНБУЛ – СКОПЈЕ Датум:  ...
повеќе...

Бали 1ви Мај

Бали 1ви Мај

Bali
Бали Датум: 27.04.2018 - 09.05.2018 10 ноќевања +авионски превоз+транесфер Индонезија или официјално Република Индонезија е голема земја во Азија, ч...
повеќе...

Аргентина и Бразил 16.11 - 28.11.2018

Аргентина и Бразил 16.11 - 28.11.2018

Во ритамот на  танго до самба од АРГЕНТИНА до БРАЗИЛ   БУЕНОС АРИЕС – ВОДОПАДИТЕ ИГУАСУ – РИО ДЕ ЖЕНЕИРО Датум: 16.11.2018 - 28....
повеќе...

ТАЈЛАНД (БАНГКОК + ПУКЕТ)

ТАЈЛАНД (БАНГКОК + ПУКЕТ)

ТАЈЛАНД БАНГКОК + ПУКЕТ 17.11-27.11.2017 „Тоа што сме, е производ на нашето сопствено размислување. Со нашите мисли го креираме светот“ ...
повеќе...

Јапонија – убавината на  расцветаните вишни и тајните на самураите

Јапонија – убавината на расцветаните вишни и тајните на самураите

Japan
 ЈАПОНИЈА – убавината на  расцветаните вишни и тајните на самураите Токио – Нико – Камакура – Фуџи – Такајамар...
повеќе...


Велигден во Инсбрук и светот на SWAROVSKI кристали

Велигден во Инсбрук и светот на SWAROVSKI кристали

ВЕЛИГДЕН  ВО СВЕТОТ НА SWAROVSKI КРИСТАЛИТЕ Езерото Атер / Замокот Амбрас / Кнежевството Лихтенштајн 05.04.2018 – 09.04.2018 (5 дена / 2 но...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Paketa turneКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk