Kërko ofertë


Emri i akomodimit
Vend
Destinacion
prej
Kategori
Numri i yjeve

KEMPINSKI GRAND ARENA

KEMPINSKI GRAND ARENA  

Destination:Bansko
 • Pishine e jashtme (falas)
 • Pishine e brendshme (falas)
 • Sauna
повеќе...

LUCKY BANSKO

LUCKY BANSKO  

Destination:Bansko
 • Faks
 • Restorant
 • Zyre kembimi valutor
повеќе...

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT  

Destination:Bansko
 • Pishine e jashtme (falas)
 • Pishine e brendshme (falas)
 • Restorant
повеќе...

PIRIN GOLF HOTEL & SPA

PIRIN GOLF HOTEL & SPA  

Destination:Bansko
5-ѕвездениот комплекс Пирин Голф Хотел и Спа нуди извонреден спа центар, која зафаќа околу 5000 квадратни метри. Во хотелот има 3 ресторани кои нудат ...
повеќе...

APART HOTEL REGNUM

APART HOTEL REGNUM  

Destination:Bansko
 • Pishine e jashtme (falas)
 • Pishine e brendshme (falas)
 • Pishine femijesh
повеќе...


GRAND HOTEL BANSKO

GRAND HOTEL BANSKO  

Destination:Bansko
 • Pishine e jashtme (falas)
 • Pishine e brendshme (falas)
 • Sauna
повеќе...

BANSKO SPA & HOLIDAYS

BANSKO SPA & HOLIDAYS  

Destination:Bansko
Хотелот е одалечен 1 км од центарот на Банско и организира бесплатен превоз од гондолата (според распроед). Хотелот е реновиран во 2012 година Хотелот...
повеќе...

LION BANSKO

LION BANSKO  

Destination:Bansko
Lion Hotel 4* - Банско е изграден во традиционален архитектонски стил, на 6 спрата. Располага со пространи стандардни и фамилијарни соби. Нуди луксузе...
повеќе...

Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Paketa turne

Newsletter


Корисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk