Kërko ofertë


Emri i akomodimit
Vend
Destinacion
prej
Kategori
Numri i yjeve

HOTEL PERELIK

HOTEL PERELIK

Pamporovo
Локација:  Хотелот е лоциран во центарот на Пампорово, на околу 800м од ски-лифтот. Сместување: Хотелот е реновиран во 2004 год., на 7 ката...
повеќе...

HOTEL ORLOVETS

HOTEL ORLOVETS

Pamporovo
 • Restorant
 • Dhoma pa duhan
 • Sallon bukurie
повеќе...

PAMPOROVO

PAMPOROVO

Pamporovo
 • Restorant
 • Numri I sallave te takimit
 • Parkim I hotelit
повеќе...

ORPHEUS

ORPHEUS

Pamporovo
Се наоѓа на само 100 метри од ски патеките и 150 метри од центарот на Пампорово, комбиниран со модерно сместување и голем број на спа и велнес објекти...
повеќе...

BELMONT SKI & SPA HOTEL

BELMONT SKI & SPA HOTEL

Pamporovo
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

HOTEL FINLANDIA

HOTEL FINLANDIA

Pamporovo
 • Pishine e brendshme (falas)
 • bari brenda hotelit
 • Ashensor
повеќе...

HOTEL DAFOVSKA

HOTEL DAFOVSKA

Pamporovo
 • Sauna
 • Restorant
 • Dhoma pa duhan
повеќе...

MPM MERRYAN

MPM MERRYAN

Pamporovo
 • Faks
 • Restorant
 • Zyre kembimi valutor
повеќе...

THE CASTLE COMPLEX

THE CASTLE COMPLEX

Pamporovo
 • Restorant
 • Zyre kembimi valutor
 • bari brenda hotelit
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk
Велигден - Патувања