Kërko ofertë


Emri i akomodimit
Vend
Destinacion
prej
Kategori
Numri i yjeve

Ајндховен | City Break

Ајндховен | City Break

Destination:
Ајндховен индивидуални патувања   Ајндховен со сигурност не е првиот град кој што ќе ви падне на памет да го посетите при пристигнување во Холан...
повеќе...

Братислава | City Break

Братислава | City Break

Destination:
Братислава индивидуални патувања   Братислава - главен град на Словачка и со своите 429.000 жители тој е најголем град во републиката. Братисла...
повеќе...

Виена | City Break

Виена | City Break

Destination:
Виена индивидуални патувања   Виена – главен град на Австрија, нејзино политичко, економски и културно седиште. Град со изузетна арх...
повеќе...

Дортмунд | City Break

Дортмунд | City Break

Destination:
Дортмунд индивидуални патувања   Дортмунд — град во Германија. Се наоѓа во покраината Северна Рајна-Вестфалија, во областа Рур. Неговото н...
повеќе...

Копенхаген | City Break

Копенхаген | City Break

Destination:
КОПЕНХАГЕН индивидуални патувања   Копенхаген е престолнината и најголемиот град во Данска со околу 590 илјади жители во рамките на општината, ...
повеќе...

Малме | City Break

Малме | City Break

Destination:
Малме индивидуални патувања   Малме — трет град по населеност во Шведска. Се наоѓа во јужниот дел од земјата, во округот Сконе. Со Ересу...
повеќе...

Милано | City Break

Милано | City Break

Destination:
Милано индивидуални патувања   Милано е основан од келтски племиња околу 600 г. пред Христа, а кога римјаните завладеале со градот го прекстиле...
повеќе...

Берлин | City Break

Берлин | City Break

Destination:Berlin
Берлин индивидуални патувања   Берлин, главен град на Германија и една од нејзините шеснаесет покраини. Со население од 3,45 милиони жители, Бе...
повеќе...

Venice  Carnival | City Break

Venice Carnival | City Break

Destination:Venice
Карневал во Венеција 2017 18.02-28.02 индивидуални патувања   Градот на вода препознатлив по гондолите и карневалот… бисерот на Јадранско...
повеќе...

Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Paketa turne

Newsletter


Корисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk