Potidea Golden Beach - Сопствен Закуп

http://potideagoldenbeach.gr/
Nea Potidea - Kassandra - Chalkidiki - GR -63200 - GREECE
Неа Потидеа

Emri i akomodimit
Vend
Destinacion

Hoteli gjindet në Nea Potidea, në fillim krahut të pare të Kassandra`s - Halkidiki. në më pak se 2 minuta larg nga plazhi. Hoteli ka një lobi bar, restorant kryesor i cili shërben mëngjes, dreke  dhe darkë; bar në pishinë; Pool, dhomë TV & Video dhomë internetit;

 

Categoria: Hotel 3 *

Rajoni: Nea Potidea, Kassandra

Lloji:  pushim familjar, pushime ekonomike, pushim për të rinjtë.

Distanca nga plazhi:  më pak se 2 minuta

Lloji i dhomave: Aneks  1 dykrevatëshe (max akomodim për 2 të rritur ,në disa dhoma 2 + 1);Aneks 2 Dhoma familjare  (akomodimi max 2 + 2)

Shërbimi: All inclusive (mëngjes, drekë, darkë + pije joalkolike (kafe, çaj, lëng ...)

Në dhomat: një numër i mjaftueshëm i shtretërve të rregullt dhe shtesë, TV, frigorifer, tharëse flokësh, banjo, ballkon, ajer te kondicionuar (me pagesë shtesë), krevat portativ opsional për foshnja – me  kërkesë, pa pagesë.

Pastrimi dhomave : 6 herë në javë

Ndrrimi i peshqirëve: 3 herë në javë

Klima: me pagesë shtesë prej 5 € në ditë (paguhet në recepcion);

Wi Fi : me pagesë shtesë  (paguhet në recepcion);

Kasafortë: me pagesë shtesë prej € 1 në ditë( paguhet në recepcion);

 

Hyrja në dhomat: 14 sipas orës lokale;

Lëshimi i dhomave: 10 sipas orës lokale;

Pajisjet e hotelit dhe oferta

24-orëshe

Aktivitete shtese prane hotelit

Pishine e jashtme

Vakte

Mengjes Bufe
dreke bufe
Darke bufe

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

Ballkoni
TV
tharese flokesh
Banjo me dush

Vendndodhje

Koordinata X: 40.191037
Koordinata Y: 23.334988

Сезони


Double room - Aneks 1 | Standard

Типмин. лицамин. ноќевања27.05 - 03.06
03.06 - 10.06
10.06 - 17.06
17.06 - 24.06
24.06 - 01.07
01.07 - 08.07
08.07 - 15.07
15.07 - 22.07
22.07 - 29.07
29.07 - 05.08
05.08 - 12.08
12.08 - 19.08
19.08 - 26.08
26.08 - 02.09
02.09 - 09.09
09.09 - 16.09
16.09 - 23.09
per person/javeAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | Standard
All inclusive ( ushqim plus pijet ) 21 / / / / 0.1 / / / / / / / / / / / /
23 105 / / / / / / / / / / / / / / / /
27 179 205 245 260 285 309 330 349 365 375 375 375 365 335 250 205 179
Fëmija i dytë (0-11,99) me 2 të rritur dhe fëmijë (0-11,99) 11 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140
11 -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100%

Dhome - Aneks 2

Типмин. лицамин. ноќевања27.05 - 03.06
03.06 - 10.06
10.06 - 17.06
17.06 - 24.06
24.06 - 01.07
01.07 - 08.07
08.07 - 15.07
15.07 - 22.07
22.07 - 29.07
29.07 - 05.08
05.08 - 12.08
12.08 - 19.08
19.08 - 26.08
26.08 - 02.09
02.09 - 09.09
09.09 - 16.09
16.09 - 23.09
per person/javeAneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2Aneks 2
All inclusive ( ushqim plus pijet ) 21 105 / / / / 175 279 250 / / / / / / / / /
27 189 215 255 270 295 319 340 359 375 385 385 385 375 345 260 215 189
Fëmija i dytë (0-11,99) me 2 të rritur dhe fëmijë (0-11,99) 11 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140 140
3 i rritur ( +12 ) mbi krevat shtesë 11 175 175 175 175 175 175 175 175 175 175 175 175 175 175 175 175 175
11 -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100%

Double room - Aneks 1 | Standard

Типмин. лицамин. ноќевања27.05 - 03.06
03.06 - 10.06
10.06 - 17.06
17.06 - 24.06
24.06 - 01.07
01.07 - 08.07
08.07 - 15.07
15.07 - 22.07
22.07 - 29.07
29.07 - 05.08
05.08 - 12.08
12.08 - 19.08
19.08 - 26.08
26.08 - 02.09
02.09 - 09.09
09.09 - 16.09
16.09 - 23.09
per person/javeAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | StandardAneks 1 | Standard
All inclusive ( ushqim plus pijet ) 21 / / / / 0.1 279 279 / / / / / / / / / /
23 105 / / / / 279 279 / / / / / / / / / /
27 179 205 245 260 285 309 330 349 365 375 375 375 365 335 250 205 179
11 -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100% -100%

Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Paketa turneКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk