FLORA COMPLEX

stars
http://flora-hotel.net/en/
Borovets, 2010 Borovets, Bulgaria
Боровец

Emri i akomodimit
Vend
Destinacion
E vendosur në Borovets, vetëm 50 metra larg nga ashensor skive, Hotel Flora ofron një vaskë të lirë të nxehtë, sauna, banjo me avull dhe një pishinë gjatë sezonit të dimrit. Pa pagesë Wi-Fi në vende publike.

Vendosur në 2 ndërtesa të lidhura dhe 5 ndërtesave të banimit, dhomat dhe studio të vijë me dysheme drurë dhe ballkone. Cable TV është në dispozicion. Banjo private funksion dushe dhe tualetin falas.

À la carte restorant në vend shërben kuzhinë tradicionale bullgare dhe ndërkombëtare.

Flora është vetëm 50 metra larg nga rruga kryesore tregtare. Belchin Fshati me burimet e saj minerale mund të arrihet brenda 20 km. Sofia Aeroporti është 65 km larg dhe një shërbim të vini-up mund të organizohen kundër shtesë.

Distancat nga

Distance nga qendra: 100 m

Pajisjet e hotelit dhe oferta

Faks
Restorant
Dhoma pa duhan
Restorant à la carte
Kazino
Ashensor
Free Parking
lobi bar
shërbim në dhomë
lavanderi
Shërbimi hekurosje
24-orëshe

Aktivitete shtese prane hotelit

ski
Biciklete qira
Hiking
çiklizëm

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

TV
Telefon
Televizion satelitor
Kasaforte dhome
minibar
Ngrohje
Banjo me dush

Vendndodhje

Koordinata X: 42.26405448937039
Koordinata Y: 23.603986501693726

pishinë shtëpie
Jacuzzi
saunë
Banjë me avull
trajtimet masazh
përshtatshmëri
qendra e PS
dhomë me diell
sauna finlandeze

Сезони


Double room - FB

Типмин. лицамин. ноќевања26.04 - 01.05
per person/nateFB
Fëmijë (0-1,99) + 2 të rritur 11 -100%
Child (2-11.99) with 2 adults 11 15.4
3 i rritur ( +12 ) mbi krevat shtesë 11 -30%
2 fëmijë ( 2-11,99 ) + 2 te rritur 11 -60%

Studio - FB

Типмин. лицамин. ноќевања26.04 - 01.05
per person/nateFB
Fëmijë (0-1,99) + 2 të rritur 11 -100%
Child (2-11.99) with 2 adults 11 15.4
3 i rritur ( +12 ) mbi krevat shtesë 11 -30%
2 fëmijë ( 2-11,99 ) + 2 te rritur 11 -60%

Apartament - 1-Bedroom FB

Типмин. лицамин. ноќевања26.04 - 01.05
per person/nate1-Bedroom FB
Fëmijë (0-1,99) + 2 të rritur 11 -100%
Child (2-11.99) with 2 adults 11 15.4
3 i rritur ( +12 ) mbi krevat shtesë 11 -30%
2 fëmijë ( 2-11,99 ) + 2 te rritur 11 -60%

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk
Велигден - Патувања