IGLIKA PALACE

stars
http://www.hoteliglikapalace.com/en/
Borovets N:99, 2010 Borovets, Bulgaria
Боровец

Emri i akomodimit
Vend
Destinacion
Iglika Pallati ndodhet në qendër të Borovets, vetëm 100 metra nga ashensor Sitnyakovo Express ski në shpatet Yastrebets. Ajo përmban një zonë spa, në dispozicion në një shtesë dhe një pishinë të brendshëm. Pa pagesë WiFi ofrohet.

Të gjitha dhomat në Hotel Palace Iglika kanë një ballkon ofron pikëpamjet e rrethinat e pyllëzuar, një TV të sheshtë dhe një banjo private, duke përfshirë bathrobes.

Objektet spa përfshijnë një finlandez dhe një sauna bimeve dhe një banjë me avull. Klasike dhe aroma terapi masazhet janë në dispozicion si edhe.

Restoranti shërben kuzhinë ndërkombëtare dhe ofron një mëngjes shuplakë. Ju gjithashtu mund të kalojnë disa kohë zbutës në bar koktej, ose në bar lobi.

Free Parking është në dispozicion.

Pajisjet e hotelit dhe oferta

Faks
Restorant
Zyre kembimi valutor
Qender mireqenie
Ashensor
Free Parking
shërbim në dhomë
lavanderi
Shërbimi hekurosje
24-orëshe

Aktivitete shtese prane hotelit

Pingpong
ski
Kalerim
Hiking

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

Televizion satelitor
minibar
banje/tualet
Kuzhina (në vila)

Vendndodhje

Koordinata X: 42.2657337578008
Koordinata Y: 23.60740900039673

pishinë shtëpie
saunë
Banjë me avull
Hamami
trajtimet masazh
qendra e PS
dhomë me diell
sauna finlandeze

Сезони


Dhome - Villas 2-Bedroom RO

Типмин. лицамин. ноќевања19.12 - 26.12
26.12 - 02.01
02.01 - 26.01
26.01 - 16.02
16.02 - 05.03
05.03 - 10.04
per person/nateVillas 2-Bedroom ROVillas 2-Bedroom ROVillas 2-Bedroom ROVillas 2-Bedroom ROVillas 2-Bedroom ROVillas 2-Bedroom RO
Fëmijë (0-1,99) + 2 të rritur 11 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
Darka Supplement Krishtlindje (i rritur) 11 40
Darka Supplement Krishtlindje (fëmijë) 11 23
New Year Darka Supplement për të rritur 11 55
New Year Darka Supplement për fëmijë 11 30
Community tax 11 1 1 1 1 1 1

min 4; max 4ad+2child(0-11.99) ; 5 ad


Studio - RO

Типмин. лицамин. ноќевања19.12 - 26.12
26.12 - 02.01
02.01 - 26.01
26.01 - 16.02
16.02 - 05.03
05.03 - 10.04
per person/nateRORORORORORO
Fëmijë (0-1,99) + 2 të rritur 11 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
Darka Supplement Krishtlindje (i rritur) 11 40
Darka Supplement Krishtlindje (fëmijë) 11 23
New Year Darka Supplement për të rritur 11 55
New Year Darka Supplement për fëmijë 11 30
Community tax 11 1 1 1 1 1 1

Apartament - 1-Bedroom RO

Типмин. лицамин. ноќевања19.12 - 26.12
26.12 - 02.01
02.01 - 26.01
26.01 - 16.02
16.02 - 05.03
05.03 - 10.04
per person/nate1-Bedroom RO1-Bedroom RO1-Bedroom RO1-Bedroom RO1-Bedroom RO1-Bedroom RO
Fëmijë (0-1,99) + 2 të rritur 11 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
Darka Supplement Krishtlindje (i rritur) 11 40
Darka Supplement Krishtlindje (fëmijë) 11 23
New Year Darka Supplement për të rritur 11 55
New Year Darka Supplement për fëmijë 11 30
Community tax 11 1 1 1 1 1 1

Apartament - 2-Bedroom RO

Типмин. лицамин. ноќевања19.12 - 26.12
26.12 - 02.01
02.01 - 26.01
26.01 - 16.02
16.02 - 05.03
05.03 - 10.04
per person/nate2-Bedroom RO2-Bedroom RO2-Bedroom RO2-Bedroom RO2-Bedroom RO2-Bedroom RO
Fëmijë (0-1,99) + 2 të rritur 11 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
Darka Supplement Krishtlindje (i rritur) 11 40
Darka Supplement Krishtlindje (fëmijë) 11 23
New Year Darka Supplement për të rritur 11 55
New Year Darka Supplement për fëmijë 11 30
Community tax 11 1 1 1 1 1 1

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk
Велигден - Патувања