YASTREBETS WELLNESS & SPA

stars
http://www.hotelyastrebets.bg/
Borovets, 2010 Borovets, Bulgaria
Боровец

Emri i akomodimit
Vend
Destinacion
Ky hotel mbresëlënëse spa është e vendosur në zemër të maleve madhështor Rila, pranë vendpushimit të famshëm të skive të Borovets dhe vetëm 50 minuta me makinë nga Sofja.

Yastrebets Wellness & Spa është e vendosur ngjitur me afat Yastrebets skive. Ajo ofron një restorant gustator dhe bar piano. Lift ski për një pjesë të Yastrebets 3 afat të skive, e cila është e vendosur në frontin e hotelit është e lirë për mysafirët.

Dhomat kanë ballkone me pamje madhështore të shpatet e skive ose pyllin me pisha, ekran plazma TV dhe shumë pajisje të tjera. Disa të shfaqë një sauna finlandeze.

Objektet spa përfshijnë një sauna finlandeze, banjo me avull, dush bimor, laconium, terapi Kneipp këmbë dhe një sallë pritjeje gjerë me dushe ezkotichni.

Guests mund të përfitojnë nga një shumëllojshmëri të trajtimeve kozmetike dhe masazhet, trajtimet Ayurvedic, një procedurë me gurë të nxehtë dhe shumë të tjerë.

Palestër ka një 15-metra pishinë shtëpie, një burim akull, një dhomë me diell, një vaskë të nxehtë dhe një palestër të pajisur mirë. Nga tarraca në natyrë me pamje një pyll pishe.

Distancat nga

Distance nga qendra: 3 km
Drag lifts: 20 m

Pajisjet e hotelit dhe oferta

Restorant
Restorant à la carte
Sallon bukurie
Argetim I femijeve
Cocktailbar
Ashensor
Free Parking
playroom për fëmijë
lobi bar
shërbim në dhomë
lavanderi
Shërbimi hekurosje
Autobus lokal për të gondolë (ngarkuar)
24-orëshe
Wi-fi falas

Aktivitete shtese prane hotelit

Pingpong
ski
Biciklete qira
Kalerim
peshkimi
Hiking
çiklizëm
Fushë tenisi

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

TV
Telefon
Televizion satelitor
minibar
tharese flokesh
Ngrohje
banje/tualet
ballkon ose tarracë
Shtrat i fëmijës

Vendndodhje

Koordinata X: 42.258588
Koordinata Y: 23.583632

pishinë shtëpie
saunë
Banjë me avull
Hamami
zonë relaksim
trajtimet masazh
përshtatshmëri
qendra e PS
dhomë me diell
sauna finlandeze
Sauna Aroma
Laconium

Сезони


Dhome - 2- Bedroom Finnish villa BB

Типмин. лицамин. ноќевања21.12 - 28.12
28.12 - 07.01
07.01 - 20.01
20.01 - 01.02
01.02 - 04.03
04.03 - 01.04
per person/nate2- Bedroom Finnish villa BB2- Bedroom Finnish villa BB2- Bedroom Finnish villa BB2- Bedroom Finnish villa BB2- Bedroom Finnish villa BB2- Bedroom Finnish villa BB
Supplement për bordin e gjysmë - i rritur 11 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3
Supplement për bordin e gjysmë - fëmijë 11 12.5 12.5 12.5 12.5 12.5 12.5
Suplement per dreke + darke - i rritur 11 50.6 50.6 50.6 50.6 50.6 50.6
Shtesë për bordit të plotë - fëmijë 11 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3
Supplement për bordin e gjysmë - fëmijë 11 12.5
Supplement për bordin e gjysmë 11 25.3
New Year Darka Supplement për të rritur 11 165
New Year Darka Supplement për fëmijë 11 85
Darka Supplement Krishtlindje (i rritur) 11 55
Christmas Dinner Supplement per child 11 30

Apartament - Small BB

Типмин. лицамин. ноќевања21.12 - 28.12
28.12 - 07.01
07.01 - 20.01
20.01 - 01.02
01.02 - 04.03
04.03 - 01.04
per person/nateSmall BBSmall BBSmall BBSmall BBSmall BBSmall BB
Supplement për bordin e gjysmë - i rritur 11 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3
Supplement për bordin e gjysmë - fëmijë 11 12.5 12.5 12.5 12.5 12.5 12.5
Suplement per dreke + darke - i rritur 11 50.6 50.6 50.6 50.6 50.6 50.6
Shtesë për bordit të plotë - fëmijë 11 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3
Supplement për bordin e gjysmë - fëmijë 11 12.5
Supplement për bordin e gjysmë 11 25.3
New Year Darka Supplement për të rritur 11 165
New Year Darka Supplement për fëmijë 11 85
Darka Supplement Krishtlindje (i rritur) 11 55
Christmas Dinner Supplement per child 11 30

Apartament - Large BB

Типмин. лицамин. ноќевања21.12 - 28.12
28.12 - 07.01
07.01 - 20.01
20.01 - 01.02
01.02 - 04.03
04.03 - 01.04
per person/nateLarge BBLarge BBLarge BBLarge BBLarge BBLarge BB
Supplement për bordin e gjysmë - i rritur 11 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3
Supplement për bordin e gjysmë - fëmijë 11 12.5 12.5 12.5 12.5 12.5 12.5
Suplement per dreke + darke - i rritur 11 50.6 50.6 50.6 50.6 50.6 50.6
Shtesë për bordit të plotë - fëmijë 11 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3
Supplement për bordin e gjysmë - fëmijë 11 12.5
Supplement për bordin e gjysmë 11 25.3
New Year Darka Supplement për të rritur 11 165
New Year Darka Supplement për fëmijë 11 85
Darka Supplement Krishtlindje (i rritur) 11 55
Christmas Dinner Supplement per child 11 30

Dhome - Finnish villa BB

Типмин. лицамин. ноќевања21.12 - 28.12
28.12 - 07.01
07.01 - 20.01
20.01 - 01.02
01.02 - 04.03
04.03 - 01.04
per person/nateFinnish villa BBFinnish villa BBFinnish villa BBFinnish villa BBFinnish villa BBFinnish villa BB
Supplement për bordin e gjysmë - i rritur 11 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3
Supplement për bordin e gjysmë - fëmijë 11 12.5 12.5 12.5 12.5 12.5 12.5
Suplement per dreke + darke - i rritur 11 50.6 50.6 50.6 50.6 50.6 50.6
Shtesë për bordit të plotë - fëmijë 11 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3 25.3
Supplement për bordin e gjysmë - fëmijë 11 12.5
Supplement për bordin e gjysmë 11 25.3
New Year Darka Supplement për të rritur 11 165
New Year Darka Supplement për fëmijë 11 85
Darka Supplement Krishtlindje (i rritur) 11 55
Christmas Dinner Supplement per child 11 30

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk
Велигден - Патувања