VILLAS MALINA - BOROVETS

stars
http://malina-villas-borovets-hotels.boulgaria.net/
Borovets, 2010 Borovets, Bulgaria
Боровец

Emri i akomodimit
Vend
Destinacion

Ndodhen vetëm 1,5 km larg nga qendra e Borovecit, në Vilat Jagoda dhe Malina të cilat janë të pajisura dhe luksoze ka 2 lloj të akomodimit ,rrethuar nga aroma e pishave.

Pushimorja ofron argëtim të ndryshëm , pista të skive dhe ashensorë.

Vilat Malina janë të ndërtuara në stil finlandez; disa prej tyre kanë saunën e tyre. Vilat Malina kanë 2 kate dhe janë të ndërtuara në stil malor polak.

Secila vilë ka dhomë ndenje me mobilje dhe TV, dhomë gjumi, banjo dhe kuzhinë, plotësisht të pajisura. Gjithashtu kanë edhe terracë me ulëse.

Kompleksi disponon volejboll,basketboll dhe futboll në terenet sportive , si dhe ping-pong dhe vend për lojëra për fëmijë.

Distancat nga

Distance nga qendra

Pajisjet e hotelit dhe oferta

Restorant
Free Parking
24-orëshe

Aktivitete shtese prane hotelit

Pingpong
ski
Biciklete qira
Volejboll
basketboll
Sports Soccer
Lojrash për fëmijët

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

TV
Kuzhine
Ngrohje
ballkon ose tarracë

Vendndodhje

Koordinata X: 42.27550081419331
Koordinata Y: 23.61888885498047

СезониНагради и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk
Велигден - Патувања