ICE ANGELS

stars
http://www.iceangelshotel.com/about-ice-angels-hotel
Bulgaria 2010, Borovets resort № 95
Боровец

Emri i akomodimit
Vend
Destinacion
Akull Engjëjt Hotel është e vendosur në një lokacion, në mes të stacioneve me chairlifts dhe tows litar. Hoteli ofron dhoma me fireplace, pikëpamjet mbi shpatet dhe të lirë Wi-Fi.

Dhomat në engjëjt Ice janë të rehatshme dhe të bollshme. Ata kanë carpeted kate, zonë të shtrojë dhe një tavolinë. Të gjitha dhomat kanë TV dhe telefon.

Hotel Ice Engjëjt është e vendosur në vendpushimin e skive më të madh bullgar i Borovets, në një lartësi prej 1350 metra. Hoteli ofron shumë pajisje të tilla si shkollë të skive, fëmijët e Lojërave, restorant dhe klub nate.

Spa hotel ofron trajtime Aromatherapy dhe një pishinë shtëpie.

Akull Angels Hoteli është vetëm 73 km larg nga Sofja dhe 125 km nga Plovdiv.

Distancat nga

Distance nga qendra: 100 m

Pajisjet e hotelit dhe oferta

Faks
Restorant
Zyre kembimi valutor
Dhoma pa duhan
Ashensor
Free Parking
lobi bar
ski garderober
shërbim në dhomë
lavanderi
Shërbimi hekurosje
24-orëshe
Wi-fi falas
Wi-fi falas

Aktivitete shtese prane hotelit

ski
Biciklete qira
Kalerim
Hiking
çiklizëm

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

Telefon
minibar
tharese flokesh
Ngrohje
banje/tualet
Ajer I kondicionuar
rrobë banjo dhe pantofla
LCD TV me kanale satelitore

Vendndodhje

Koordinata X: 42.26431849079841
Koordinata Y: 23.606322705745697

Trajtimit zonë
pishinë shtëpie
Jacuzzi
saunë
Banjë me avull
Hamami
trajtimet masazh
përshtatshmëri

СезониНагради и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk
Велигден - Патувања