LUCKY BANSKO

stars
http://luckybansko.com/en/
2770 BANSKO, 4-10, KIR BLAGO TODEV STR.
Банско

Emri i akomodimit
Vend
Destinacion

Hoteli gjendet 450 m larg qendrës së Banskos , dhe 1,5 km nga gondola. Ofron transport falas deri në gondolë.

Hoteli ka 127 dhoma : Studio Luxury ( 25-30 m) , Apartman Luxury ( ~35-40 m), Apartman Deluxe (50-55 m) , Apartman Executive ( 60-65 m), Apartman me 2 dhoma ( 82-85 m).

Studio Luxury Një dhomë me krevat francez, ose dy shtretër të ndarë , divan që shtrihet , kuzhinë, TV satelitor, telefon, Wi-Fi internet, sef, mini bar , tharëse për flokë.

Apartman Luxury dhomë gjumi , dhomë e ndenjes me kuzhinë, TV satelitor,telefon, Wi-Fi internet, sef, mini bar, toalet, (vaskë/dush),tharëse për flokë.

 

Apartman Deluxe  apartman i madh me dhomë gjumi me krevat francez , dhomë ndenje me kuzhinë dhe kamin (vetëm në disa apartmane) tërpezari, TV ,telefon , Wi-Fi  internet, sef , mini bar , toalet (vaskë/dush) , tharëse për flokë.

Apartman Executive dhomë gjumi me krevat dobio , dhomë ndenje me kuzhinë, kamin, TV, telefon , Wi-Fi internet , sef , mini bar , toalet (vaskë/dush) , tharëse për flokë .

Në këtë lloj të akomodimit hoteli ofron mëngjes falas në dhomë.

Apartman (2 dhoma gjumi) ka dy dhoma gjumi dhe dhomë ndenje  me divan  që shtrihet, TV, telefon , Wi-Fi internet , sef , mini bar, toalet (vaskë/dush), tharëse flokësh.

Hoteli ka  edhe spa qendër dhe ofron përdorim falas të : Sallës së Fitnesit, pishinë me hidromasazher , saunë, xhakuzi.

Distancat nga

Distance nga qendra

Pajisjet e hotelit dhe oferta

Faks
Restorant
Zyre kembimi valutor
Kasaforte ne recepsion
Sallon bukurie
Qender mireqenie
Ambjent sporti dhe argetimi
Argetim I femijeve
Ashensor
Pa pagesë Shuttle Bus në gondolë
lobi bar
ski garderober
shërbim në dhomë
lavanderi
Shërbimi hekurosje
24-orëshe
Wi-fi falas
Wi-fi falas

Aktivitete shtese prane hotelit

Billiard
ski
Biciklete qira
Kalerim
peshkimi
çiklizëm
Kursi Golf (brenda 3 km)
Lojra dhomë

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

TV
Kuzhine
Telefon
Televizion satelitor
Kasaforte dhome
minibar
tharese flokesh
Ngrohje
rrobë banjo dhe pantofla
Bathtubs / dushe

Vendndodhje

Koordinata X: 41.8426
Koordinata Y: 23.4849

Trajtimit zonë
pishinë shtëpie
Jacuzzi
saunë
Banjë me avull
Hamami
zonë relaksim
trajtimet masazh
Hot legen
përshtatshmëri
qendra e PS
dhomë me diell
Hydrojet
Ice generator

Сезони


Studio - Lux / BB

Типмин. лицамин. ноќевања05.04 - 11.04
per person/nateLux / BB
11 /
Taksa turistike (të rriturit) 11 1
Taksa turistike ( fëmijët 2-12 ) 11 1

Min:2pax ; Max:3adl


Apartament - 1 Bedroom - Lux / BB

Типмин. лицамин. ноќевања05.04 - 11.04
per person/nate1 Bedroom - Lux / BB
11 /
Taksa turistike (të rriturit) 11 1
Taksa turistike ( fëmijët 2-12 ) 11 1

Min:2pax ; Max:3adl


Apartament - 1 Bedroom - Deluxe / BB

Типмин. лицамин. ноќевања05.04 - 11.04
per person/nate1 Bedroom - Deluxe / BB
11 /
Taksa turistike (të rriturit) 11 1
Taksa turistike ( fëmijët 2-12 ) 11 1

Min:2pax ; Max:5adl


Apartament - 1 Bedroom - Executive / BB

Типмин. лицамин. ноќевања05.04 - 11.04
per person/nate1 Bedroom - Executive / BB
11 /
Taksa turistike (të rriturit) 11 1
Taksa turistike ( fëmijët 2-12 ) 11 1

Min:2pax ; Max:5adl


Apartament - 2 Bedroom - Lux / BB

Типмин. лицамин. ноќевања05.04 - 11.04
per person/nate2 Bedroom - Lux / BB
11 /
Taksa turistike (të rriturit) 11 1
Taksa turistike ( fëmijët 2-12 ) 11 1

Min:4pax Max:5adl


Apartament - 2-Bedroom Executive BB

Типмин. лицамин. ноќевања05.04 - 11.04
per person/nate2-Bedroom Executive BB
11 /
Taksa turistike (të rriturit) 11 1
Taksa turistike ( fëmijët 2-12 ) 11 1

Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Paketa turneКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk