LION BANSKO

stars
http://bansko.hotelslion.bg/
Георги Настев, 2770 Банско, Бугарија
Банско

Emri i akomodimit
Vend
Destinacion

Lion Hotel 4* - Bansko është i ndërtuar në stil tradicional arkitektonik , në 6 kate .

Disponon dhoma familjare me standard të mjaftueshëm. Ofron spa qendër luksoze, qasje në internet, bilardo.

Përzgjedhje e mirë për pushimin tuaj dimëror.

Hoteli ndodhet 450 m larg gondolës dhe 800 m nga qendra e Banskos. Ofron transport falas nga dhe deri te gondola.

Disponon gjithsej 196 dhoma :

Double rooms (~20 m), Dhoma Familjare (~35-40 m). Dhomat kanë TV satelitor , telefon, mini bar , tharëse për flokë, sef, banjo.

Dhomat Familjare kanë një dhomë të madhe me krevat francez dopio dhe dhomë ndenje ( divan, ulëse) dhe banjo me vaskë.

 

Spa qendra përfshin :

  • Banjë me avull
  • Xhakuzi
  • Hidromasazhë nën ujë
  • Masazh
  • Solarium

 

Falas:

  • Pishinë të mbyllur
  • Saunë
  • Palestër

Distancat nga

Distance nga qendra: 800 m

Pajisjet e hotelit dhe oferta

Faks
Restorant
Dhoma pa duhan
Pastrim kimik
Kasaforte ne recepsion
Sallon bukurie
Qender mireqenie
Dyqan suveniresh
Recepsion per makine me qira
Ashensor
Pa pagesë Shuttle Bus në gondolë
lobi bar
ski garderober
shërbim në dhomë
lavanderi
24-orëshe

Aktivitete shtese prane hotelit

Billiard
ski
Hiking
çiklizëm

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

TV
Telefon
Televizion satelitor
minibar
tharese flokesh
Ngrohje
banje/tualet

Vendndodhje

Koordinata X: 41.8252153
Koordinata Y: 23.4830994

pishinë shtëpie
saunë
Banjë me avull
Hamami
trajtimet masazh
Hot legen
përshtatshmëri
qendra e PS
dhomë me diell

Сезони


min 2pax; max 2ad+2chd(0-11.99) ; 3 adНагради и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели - Зима 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk