Kërko ofertë


Emri i akomodimit
Vend
Destinacion
prej
Kategori
Numri i yjeve

GRAND HOTEL BANSKO

GRAND HOTEL BANSKO

Bansko
 • Internet
 • Restorant
 • Dhoma pa duhan
повеќе...

KEMPINSKI GRAND ARENA

KEMPINSKI GRAND ARENA

Bansko
   КЕМПИНСКИ ХОТЕЛ ГРАНД АРЕНА - БАНСКО Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на...
повеќе...

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

Bansko
 • Pishine e jashtme (falas)
 • Pishine e brendshme (falas)
 • Restorant
повеќе...

MPM BANSKO SPA & HOLIDAYS

MPM BANSKO SPA & HOLIDAYS

Bansko
 • Pishine e brendshme (falas)
 • Sauna
 • Internet
повеќе...

LION BANSKO

LION BANSKO

Bansko
 • Faks
 • Restorant
 • Dhoma pa duhan
повеќе...

HOTEL LION - BOROVETS

HOTEL LION - BOROVETS

Borovets
ХОТЕЛ ЛИОН - БОРОВЕЦ  Реновираниот Хотел Лион, се наоѓа во помирен дел на Боровец, и нуди затворен базен и бесплатен превоз до ски лифтовите. П...
повеќе...

SPA HOTEL EMERALD

SPA HOTEL EMERALD

Bansko
 • Internet
 • Restorant
 • bari brenda hotelit
повеќе...

MURITE CLUB HOTEL

MURITE CLUB HOTEL

Razlog
 • Faks
 • Restorant
 • Zyre kembimi valutor
повеќе...

VIHREN PALACE SKI & SPA

VIHREN PALACE SKI & SPA

Bansko
Хотелот се состои од зграда на пет спрата и поседува конфортни и просторни соби со кујна, a la carte мени,ресторан,меана,бар,ноќни клуб,интернет,спа ц...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели - Зима 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk