Shërbimi i autobusëve





Transport Marrëdhënie Ditë dhe KohaÇmimi i
një mënyrë
Çmimi i
një biletë kthimit
prej
HISARShkupZAGREB çdo ditë
17:00
50€
3100 MKD
90€
5580 MKD
ZAGREBShkup çdo ditë
18:00
50€
3100 MKD
90€
5580 MKD 
ShkupLJUBJANAçdo ditë
17:00
50€
3100 MKD
90€
5580 MKD
LJUBLJANA Shkupçdo ditë
16:00
50€
3100 MKD
90€
5580 MKD
ShkupPULA - RIJEKAE mërkurë, Е premte
17:00
60€
3720 MKD
110€
6820 MKD
RIJEKA, PULAShkup Е enjte, Nallane, E diel
12;13:30
60€
3720 MKD 
110€
6820 MKD
ShkupKOPERçdo ditë
17:00
50€
3100MKD
90€
5580 MKD
KOPERShkupçdo ditë
13:30
50€
3100MKD
90€
5580 MKD
 
DURMO TOURSSTRUMICALOKARNO,BELLINZONA,
LUZERN,BERN,ZURICH,
ST. GALLEN, BASEL, LOZANA
E mërkurë, Nallane
14:00

Поаѓање од Ново Село во 13h.
5800 МКД 11020 МКД
STRUMICABRESHA E mërkurë, Nallane
14:00
70 €
4340 МКД
130 €
8060 МКД
ShkupVIENA, LINZсекоја E diel од 07 часот60 €
3720 МКД
100 €
6200 МКД
Shkup,
KUMANOVO
MINHEN E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
4650 МКД
75 €
8060 МКД
130€
Shkup,
KUMANOVO
NIRNBERG E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
4650 МКД
75 €
8060 МКД
130 €
Shkup,
KUMANOVO
OFFENBACH E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
5580 МКД
90€
9920 МКД
160€
Shkup,
KUMANOVO
SALZBURG E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
4650 МКД
75€
8060 МКД
130€
Shkup,
KUMANOVO
PFAEFENHOFEN E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
4650 МКД
75€
8060 МКД
130€
Shkup,
KUMANOVO
IGOLSTAD E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
4650 МКД
75€
8060 МКД
130€
Shkup,
KUMANOVO
WURZBURG E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
4960 МКД
80€
8680 МКД
140€
Shkup,
KUMANOVO
BAD CAMBERG E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
6200 МКД
100€
11160 МКД
180€
Shkup,
KUMANOVO
LIEMBURG E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
6200 МКД
100€
11160 МКД
180€
Shkup,
KUMANOVO
SIEGBURG E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
6820 МКД
110€
12400 МКД
200€
Shkup,
KUMANOVO
DUSSELDORF E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
6820 МКД
110€
12400 МКД
200€
Shkup,
KUMANOVO
KREFELD E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
6820 МКД
110€
12400 МКД
200€
Shkup,
KUMANOVO
WUPPERTAL E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
6820 МКД
110€
12400 МКД
200€
Shkup,
KUMANOVO
GELSENKIRECHEN E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
6820 МКД
110€
12400 МКД
200€
Shkup,
KUMANOVO
HAMM E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
7440 МКД
120 €
13640 МКД
220€
Shkup,
KUMANOVO
BILEFELD E mërkurë, Nallane
12:30 Shkup
13:00 KUMANOVO
7750 МКД
125€
14260 МКД
230€
 
MAKEDONIJA
SOOBRAKAJ
ShkupDORTMUND, ESENE mërkurë,Nallane
10:30
8400 MKD 13950 MKD
ShkupDUISBURG, DUSSELDORFE mërkurë, Nallane, E diel
10:30
7450 MKD 13650 MKD
ShkupKELNE mërkurë, E diel
9:30
7450 MKD 13000 MKD
ShkupFRANKFURTE mërkurë, Nallane, E diel
10:30
6800 MKD 12400 MKD
ShkupMANHAJME mërkurë, Nallane
10:30
6800 MKD 12400 MKD
ShkupKARLSRUEE mërkurë, Nallane
10:30
6500 MKD 11800 MKD
ShkupSTUTGARDE mërkurë, Nallane
10:30
6200 MKD 11200 MKD
ShkupULME mërkurë, Nallane
10:30
6200 MKD 11200 MKD
ShkupNIRNBERGE diel
10:30
5900 MKD 11200 MKD
ShkupINGOLSTATE diel
10:30
5600 MKD9900 MKD
ShkupMINHENE mërkurë,Nallane, E diel
10:30
5600 MKD9900 MKD
ShkupBELGRADçdo ditë
23:30
1400 MKD2240 MKD
ВелесСолун секој ден во 17:00h 820 MKD1260 MKD
НеготиноСолун секој ден во 17:00h 630 MKD950 MKD
ГевгелијаСолун секој ден во 17:00h 500 MKD820 MKD
СкопјеСолунсекој ден во 17:00h 1230 MKD1840 MKD
NASIR TOURSShkupPASSAUЕ martë, Е premte и Nallane
10:20
70€
4340 MKD
 
ShkupREGENSBURGЕ martë, Е premte и Nallane
10:20
80€
4960 MKD
 
ShkupWURZBURGЕ martë, Е premte и Nallane
10:20
90€
5580 MKD
 
ShkupFULDAЕ martë, Е premte и Nallane
10:20
90€
5580 MKD
 
ShkupKIRCHEIMЕ martë, Е premte и Nallane
10:20
90€
5580 MKD
 
ShkupKASSELЕ martë, Nallane
10:20
90€
5580 MKD
 
ShkupGOTTINGENЕ martë, Е premte и Nallane
10:20
90€
5580 MKD
 
ShkupBERLINЕ martë,Е premte
10:30
90€
5580 MKD
 
ShkupHANNOVERЕ martë, Nallane
10:20
90€
5580 MKD
 
ShkupHAMBURGЕ martë, Е premte, Nallane
10:20
90€
5580 MKD
 
VARDAR TOURSShkupGRAZ E diel
7:00
60€
3720 MKD
100€
6200 MKD
ShkupWIEN E diel
7:00
60€
3720 MKD
100€
6200 MKD
ShkupST.POLTEN E diel
7:00
60€
3720 MKD
100€
6200 MKD
ShkupLINZ E diel
7:00
60€
3720 MKD
100€
6200 MKD
ShkupWELS E diel
7:00
60€
3720 MKD
100€
6200 MKD
ShkupMARIBORE diel
7:00
50 €
3100 MKD
90€
5580 MKD
EURO BUSShkupSALZBURGE mërkurë И Nallane
19:00h
70 €
4340 MKD
130€
8060 MKD
SALZBURGShkupЕ martë, Е premte, Nallane
16:00h
70 €
4340 MKD
130€
8060 MKD
ALPARShkupISTANBULСекој ден
17:00h
2480 MKD3700 MKD
УдовоISTANBULСекој ден
18:30h
2480 MKD3700 MKD
Lim BusShkupDizeldorfE mërkurë & Nallane
08:00h
4960 MKD MKD
ShkupLeverkusenE mërkurë & Nallane
08:00h
4960 MKD MKD
ShkupKoblenzE mërkurë & Nallane
08:00h
4960 MKD MKD
ShkupOffenbachE mërkurë & Nallane
08:00h
4960 MKD MKD
ShkupWurzburgE mërkurë & Nallane
08:00h
4960 MKD MKD
ShkupNurnbergE mërkurë & Nallane
08:00h
4340 MKD MKD
ShkupInglostadtE mërkurë & Nallane
08:00h
4340 MKD MKD
RULE TURSShkupLJUBLJANAСекој ден
14:00h и 15:00h
2800 MKD4950 MKD


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.



Let's socialize




© 2015
All Rights Reserved


Paketa turne



Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk