Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Куба 8-ми Март 2018

Куба 8-ми Март 2018

КУБА - РОМАНТИКА, САЛСА ... 07.03.2018-18.03.2018  СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА / ТОП ХОТЕ / НАША ПРЕПОРАКА  9 нокевања Варадеро - најексклузивнот...
повеќе...

Рим 8ми Март

Рим 8ми Март

Рим
8 ми март  во РИМ директен лет од СКОПЈЕ / 08.03-11.03.2018   Рим – Главниот град на Италија кој на секој чекор ги открива своите убав...
повеќе...

Барселона 8ми Март

Барселона 8ми Март

Барселона
8ми март во БАРСЕЛОНА со ДИРЕКТЕН ЛЕТ ОД СКОПЈЕ и БЕСПЛАТНИ 10kg БАГАЖ 04.03 - 07.03.2018   Барселона или „каталонската кралица“ е ...
повеќе...

Париз 8ми Март

Париз 8ми Март

Париз
8ми МАРТ во ПАРИЗ со ДИРЕКТЕН ЛЕТ ОД СКОПЈЕ 03.03 - 06.03.2018   Париз – градот на Светлината, препознатлив по Ајфеловата Кула, најубават...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk