Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Кабо Верде – Рајскиот остров на Африка

Кабо Верде – Рајскиот остров на Африка

Destination:
КАПЕ ВЕРДЕ – Рајскиот остров на Африка секоја сабота за период 07.01.2017 – 06.05.2017 Капе Верде е независна островска држава во Атлан...
повеќе...

Светското наследство на Виетнам, Камбоџа и Тајланд

Светското наследство на Виетнам, Камбоџа и Тајланд

Destination:Vietnam
Светското наследство на Виетнам, Камбоџа и Тајланд Ханој – Ха Лонг Беј – Да Нанг – Хју Е – Хој Ан – Хо Ши Мин – С...
повеќе...

Kenya and safari

Kenya and safari

Destination:
ХАКУНА МАТАТА во Кенија и сафари одмор во лулката на човештвото и домот на сафарито ,, Хакуна Матата '' или ,, немој да се грижите '', ,, Биди спо...
повеќе...

ЈУЖНА АФРИКА И ЗИМБАБВЕ СО ВОДОПАДОТ ВИКТОРИЈА

ЈУЖНА АФРИКА И ЗИМБАБВЕ СО ВОДОПАДОТ ВИКТОРИЈА

Destination:
ЈУЖНА АФРИКА И ЗИМБАБВЕ СО ВОДОПАДОТ ВИКТОРИЈА 17.03.2017 – 28.03.2017   Посетете ги некои од најпопуларните места на афричкиот континент и...
повеќе...

Нујорк Велигден 2017

Нујорк Велигден 2017

Destination:
NEW YORK "Њујорк, Њујорк", инспирација, еден фасцинантен шарм, големи светла, “бетонска џунг...
повеќе...

Israel & Jordan 31.03.2017 & 19.05.2017

Israel & Jordan 31.03.2017 & 19.05.2017

Destination:Israel
ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН Датум на поаѓање: 31.03.2017 и 19.05.2017 8 дена / 7 ноќевања / 7 полупансиони   ПРОГРАМА 1 ден: Софија – аеродром Бен Гури...
повеќе...

Мароко

Мароко "Империска Тура " 2017

Destination:Morocco
     МАРОКО „ИМПЕРИСКA ТУРА” Дати Пролет2017 08.04-15.04.2017| 15.04-22.04.2017|29.04-06.05.2017 06.05-13.05.2017 Дати Есен...
повеќе...

Патување низ Америка + Нијагарините Водопади

Патување низ Америка + Нијагарините Водопади

Destination:
Патување низ Америка + Нијагарините Водопади 14.07-30.07   1 ден. Софија – Њу Јорк Полетување од аеродромот во Софија. Пристигање во Њу Ј...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Newsletter


Корисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk