Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Магичната Кина | 27.04.2018 – 05.05.2018

Магичната Кина | 27.04.2018 – 05.05.2018

China
Сигурна реализација !
  • Авионски билет
  • 3 ноќи во Шангај и 3 ноќи во Пекинг
  • 7 вечери во локални ресторани
  • посета на Зоолошката градина во Пекинг
повеќе...

Аргентина и Бразил 16.11 - 28.11.2018

Аргентина и Бразил 16.11 - 28.11.2018

Brazil
Во ритамот на  танго до самба од АРГЕНТИНА до БРАЗИЛ   БУЕНОС АРИЕС – ВОДОПАДИТЕ ИГУАСУ – РИО ДЕ ЖЕНЕИРО Датум: 16.11.2018 - 28....
повеќе...

ТАЈЛАНД (БАНГКОК + ПУКЕТ)

ТАЈЛАНД (БАНГКОК + ПУКЕТ)

Период на престој : 01.05-22.12.2018
Период за резервација : од 01.04-14.04.2018
повеќе...

Тајланд | Бангкок и Пукет 2018

Тајланд | Бангкок и Пукет 2018

ТАЈЛАНД БАНГКОК + ПУКЕТ 2 ноќи Бангкок + 8 ноќи Пукет +авионски превоз+трансфер+претставник „Тоа што сме, е производ на нашето сопствено размис...
повеќе...

Исланд  08.10-14.10.2017

Исланд 08.10-14.10.2017

 Екскурзија до Исланд – Ледената Земја   08.10.2017- 14.10.2017 1 ден  - 08.10.2017 - Софија – Берлин – Рејкавик Сре...
повеќе...

Нова Година На Малдиви

Нова Година На Малдиви

Maldives
НОВА ГОДИНА НА МАЛДИВИ СОФИЈА – ИСТАНБУЛ – МАЛЕ – ИСТАНБУЛ – СОФИЈА ( со организиран трансфер Скопје-Софија-Скопје ) Датум: 27...
повеќе...

Дубаи  01.04; 24.04.2018

Дубаи 01.04; 24.04.2018

Дубаи
Дубаи 7 ноќевања / 8 денови – со вклучени факултативи во Дубаи и Шаржа 01.04, 24.04.2018   Програма на патувањето   Ден 1: Средба на ...
повеќе...

Јужна Кореја и Јапонија - античките традиции и високата  технологија

Јужна Кореја и Јапонија - античките традиции и високата технологија

Japan
Јужна Кореја и Јапонија - античките традиции и високата технологија Сеул - Андонг - Куанџу - Бусан - Осака - Кјото - Токио - Хакон - Фуџи – Нико...
повеќе...

Дизниленд 1ви Мај 2018

Дизниленд 1ви Мај 2018

Париз
ЕКЦКЛУЗИВНА ПОНУДА ДИЗНИЛЕНД – 2018 4 дена / 3 ноќи 27.04.2017-30.04.2018 Понудата е валидна само за пријавување до 12.11.2017   ДИЗНИЛЕНД ...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk