Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Магичната Кина | 27.04.2018 – 05.05.2018

Магичната Кина | 27.04.2018 – 05.05.2018

China
Сигурна реализација !
  • Авионски билет
  • 3 ноќи во Шангај и 3 ноќи во Пекинг
  • 7 вечери во локални ресторани
  • посета на Зоолошката градина во Пекинг
повеќе...

Аргентина и Бразил 16.11 - 28.11.2018

Аргентина и Бразил 16.11 - 28.11.2018

Brazil
Во ритамот на  танго до самба од АРГЕНТИНА до БРАЗИЛ   БУЕНОС АРИЕС – ВОДОПАДИТЕ ИГУАСУ – РИО ДЕ ЖЕНЕИРО Датум: 16.11.2018 - 28....
повеќе...

Тајланд | Бангкок и Пукет 2018

Тајланд | Бангкок и Пукет 2018

ТАЈЛАНД БАНГКОК + ПУКЕТ 2 ноќи Бангкок + 8 ноќи Пукет +авионски превоз+трансфер+претставник „Тоа што сме, е производ на нашето сопствено размис...
повеќе...

Тајланд | Бангкок и Ко Самуи

Тајланд | Бангкок и Ко Самуи

ТАЈЛАНД БАНКОК  со “магичниот остров “ Ко Самуи 2 ноќи Банкок + 8 ноќи Ко Самуи +авионски превоз+трансфер+претставник   Тајланд ...
повеќе...


Пукет 2018

Пукет 2018

ТАЈЛАНД , ПУКЕТ 8 ноќи Пукет +авионски превоз+трансфер+претставник „Тоа што сме, е производ на нашето сопствено размислување. Со нашите мисли го...
повеќе...

Тајланд | Бангкок и Ко Чанг

Тајланд | Бангкок и Ко Чанг

ТАЈЛАНД БАНКОК  и Ко Чанг 2 ноќи Банкок + 8 ноќи Ко Чанг +авионски превоз+трансфер+претставник Тајланд или официјално како Кралството Тајланд е ...
повеќе...

Малдиви | Мај - Септември 2018

Малдиви | Мај - Септември 2018

Maldives
МАЛДИВИ   7/9 ноќевања+авионски превоз+транесфер     Цени на пакет аранжман по лице валидни за патување од *1мај до 30 сеп 2018 : ...
повеќе...

Јапонија Есен 2018

Јапонија Есен 2018

Japan
ЈАПОНИЈА - земјата на изгрејсонцето Токио – Нико – Камакура – Фуџи – Хаконе – Осака – Кјото – Нара – ...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk