Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Куба 01.11.2017-13.11.2017

Куба 01.11.2017-13.11.2017

КУБА - РОМАНТИКА, САЛСА ...   сигурна реализација   01.11.2017-13.11.2017 10 ноќевања последни места! Варадеро - најексклузивното и најпо...
повеќе...

Бали

Бали

Bali
Бали Датум: 27.04.2018 - 09.05.2018 10 ноќевања +авионски превоз+транесфер последни места! Индонезија или официјално Република Индонезија е голема з...
повеќе...

Малдиви | 27.11.2017 - 08.12.2017

Малдиви | 27.11.2017 - 08.12.2017

Maldives
МАЛДИВИ Датум: 27.11.2017 - 08.12.2017 9 ноќевања +авионски превоз+транесфер 100€ попуст за резервации до 20.08.2017 (важи за ограничен број мест...
повеќе...

Маурициус “Парче од рајот”

Маурициус “Парче од рајот”

Mauritius
Маурициус “Парче од рајот” СОФИЈА – ИСТАНБУЛ – МАУРИЦИУС – ИСТАНБУЛ – СОФИЈА Маурициус - парче од рајот што ги фа...
повеќе...

Индија Златниот Триаголник 01.04-08.04.2018

Индија Златниот Триаголник 01.04-08.04.2018

Делхи
ИНДИЈА - “Златниот триаголник” 6 ноќи/ 7 дена СКОПЈЕ – ИСТАНБУЛ – ДЕЛХИ – ИСТАНБУЛ – СКОПЈЕ Датум:  ...
повеќе...

Малдиви | 08.01.2018 - 17.01.2018

Малдиви | 08.01.2018 - 17.01.2018

Maldives
МАЛДИВИ Датум: 08.01.2018 - 17.01.2018  7 ноќевања +авионски превоз+транесфер 100€ попуст за резервации до 25.08.2017 (попустот важи за ог...
повеќе...

Сејшели 09.10.2017-20.10.2017

Сејшели 09.10.2017-20.10.2017

Seychelles   09.10.2017-20.10.2017 9 ноќевања+трансфер+авионски превоз   Се наоѓа во Индискиот океан, на 1500км од источниот брег на Африк...
повеќе...

ТАЈЛАНД (БАНГКОК + ПУКЕТ)

ТАЈЛАНД (БАНГКОК + ПУКЕТ)

ТАЈЛАНД БАНГКОК + ПУКЕТ 17.11-27.11.2017 „Тоа што сме, е производ на нашето сопствено размислување. Со нашите мисли го креираме светот“ ...
повеќе...

Куба 8-ми Март

Куба 8-ми Март

КУБА - РОМАНТИКА, САЛСА ... 07.03.2018-18.03.2018 9 нокевања Варадеро - најексклузивното и најпознато летувалиште во Куба во која се уште владеат б...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk