Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Малта 20.10-23.10.2017

Малта 20.10-23.10.2017

МАЛТА - остров на соништата и витезите 20.10. – 23.10.2017 Со авион од Скопје / 4 дена / 3 ноќевања ПРОДАДЕНО Малта и нејзините сестрински остро...
повеќе...

Рим 23.10.2017

Рим 23.10.2017

Рим
23 октомври  во РИМ директен лет од СКОПЈЕ / 20.10-23.10.2017   Рим – Главниот град на Италија кој на секој чекор ги открива своите ...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk