Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Тајланд  & Пукет I 8 ми Март 2019

Тајланд & Пукет I 8 ми Март 2019

8 - МИ МАРТ ВО ТАЈЛАНД ОСТРОВ ПУКЕТ 08.03.2019 - 18.03.20198 НОЌИ НА ОСТРОВОТ ПУКЕТ, АВИОНСКИ ПРЕВОЗ, ТРАНСФЕР, 3 ЕКСКУРЗИИ, ПРЕТСТАВНИК„Тоа што ...
повеќе...

Аргентина & Бразил I 8 ми Март 2019

Аргентина & Бразил I 8 ми Март 2019

Brazil
ОД АРГЕНТИНА ДО БРАЗИЛ  ВО РИТАМОТ НА ЈУЖНА АМЕРИКААтлантиС Ве поканува на танго и самба во месецот на дамитеБУЕНОС АРИЕС - ВОДОПАДИТЕ ИГУАС...
повеќе...

Рим - Март 2019

Рим - Март 2019

Рим
МАРТ ВО РИМ ДИРЕКТЕН ЛЕТ ОД СКОПЈЕ 14.03.2019 - 17.03.2019 Рим - Главниот град на Италија кој на секој чекор ги открива своите убавини и фасцинир...
повеќе...

Рим -  8ми Март 2019

Рим - 8ми Март 2019

Рим
МАРТ ВО РИM ДИРЕКТЕН ЛЕТ ОД СКОПЈЕ 07.03.2019 - 10.03.2019 Рим - Главниот град на Италија кој на секој чекор ги открива своите убавини и фасцинир...
повеќе...

Париз - Март 2019

Париз - Март 2019

Париз
 МАРТ ВО ПАРИЗ 03.03.2019 - 06.03.2019 ИЛИ 10.03.2019 - 13.03.2019  Париз - градот на Светлината, препознатлив по Ајфело...
повеќе...

Малта - 8ми Март 2019

Малта - 8ми Март 2019

8 - МИ Март - МАЛТА 08.03 - 11.03.2019 СО АВИОН ОД СКОПЈЕ 4 ДЕНА / 3 НОЌЕВАЊА Малта и нејзините сестрински острови Гозо и Ком...
повеќе...

8 ми Март - Амстердам 2019

8 ми Март - Амстердам 2019

Амстердам
8 - МИ МАРТ ВО АМСТЕРДАМ 08.03 - 11.03 ИЛИ 15.03 - 18.03.2019ПРОГРАМА 1 ден (Петок) | Скопје - Ајндховен - АмстердамСостанок на групата во 1...
повеќе...

Мадрид -  Март 2019

Мадрид - Март 2019

MАРТ ВО МАДРИД 10.03.2019 - 14.03.2019  Мадрид - метропола во самото срце на земјата, со широки булевари, импресивни палати во ста...
повеќе...

Дубаи - 8ми Март 2019

Дубаи - 8ми Март 2019

Дубаи
8 - МИ МАРТ ВО ГРАДОТ НА ИДНИНАТА - ДУБАИ 07.03 - 11.03.2019(4 НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК) Хотел Категорија Локација Цена по лице Еднокреветна с...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk